Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Nemésis
Gerçek Ad 
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 59
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 13 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları23
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
Çevrenizde Sıfır Araba Alabilen Var Mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Yeni kasa 0 kilometre Panamera'nın o fiyata olması imkansız diyorum ben de, dolu BMW 5 bile 600 liralara dayandı. Sonbaharda Cayman bakmıştım ona 550 ... Mesaja git »
Çevrenizde Sıfır Araba Alabilen Var Mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
560 bine sıfır Panamera? Hangi bayiymiş o pazartesi alayım hemen. O fiyatlara Boxter vermiyorlar, komşunuz size yalan söylemiş.... Mesaja git »
İlk sahibinden satılık RGH'li X360 slim konusunu başlattı (11 gün önce)
Merhabalar, temiz kullandığım xbox 360 cihazım satılıktır. RGH'lidir, yani istediğiniz oyunu korsan olarak oynayabilirsiniz. Cihaz normalde 4GB, ancak... Mesaja git »
Yurt Dışında Araba olmak başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
Bildiğim üzere son 1 yılın 186 gününü yurtdışında geçirirseniz yurtdışı yerleşik sayılıyorsunuz, bu şekilde bir araç getirip 2 yıl kullanabilirsiniz, ... Mesaja git »
2018 G20 BMW 3 SERİSİ KAMUFLAJLARLA YAKALANDI! başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Aracın motor seçenekleri şöyle olacak(mış): MODEL | HP | TRANSMISSION | DRIVETRAIN 316d | 136 HP | 6-speed manual, 8-speed auto | RWD 318d | 163 HP ... Mesaja git »
Bırakın eski Ferrarileri, yenileri bile Türkiye şartlarında günlük kullanılacak araçlar değiller, eskileri daha da bir nazlıdır, yani bu aracı alacak ... Mesaja git »
Yunanlar Türkiye'yi tahrik etmek için Bizans bayrağıyla geldiler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bizans, yani Doğu Roma Imparatorluğu, Batı Roma yıkıldıktan yaklaşık 200 yıl kadar sonra tamamen Yunan devleti haline geldi, çünkü zaten halkı eskiden... Mesaja git »
Tesla'ya dişli rakip geliyor: Ferrari CEO'sundan olay açıklamalar başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
O kadar ilginç yorumlar var ki.. Biri demiş Ferrari yeni yeni turbo kullanabilmeye başlamış falan. (bkz: 288 GTO, F40) Kaldı ki deneyselliğin dışın... Mesaja git »
Kaza yaptığım kişi kaçtı başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Moralinizi bozmak gibi olmasın ama bir kaç ay önce hıyar moruğun teki pickup'ıyla geldi çarptı kaçtı bana. Savcılığa verdim ancak bir sonuç çıkacak gi... Mesaja git »
Golf 1.4 tsi highline mi Bmw 1 mi? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
3 serisinin yıllık rutin servisi 800-900 lira civarı bilginize. Buradan çıkarım yapabilirsiniz 1 serisi için.... Mesaja git »
Arkadaşları

MoriKalina

ExSeLaNS

Ugur Gul

kıymalı kol böreği

yekialem

IcePath

vuque

Ayyuka

Scolerr®

domainci_

D.A.B.9

Sexxx Dreams

batuberlin

çok da nickimde

.Uğur.

UğurcaN24

TheKinqTR

8

Peter Tägtgren

Ainz Ooal Gown

Meniz

elmander_19

furkankacmaz
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
iMac, MacBook
Otomobil
BMW, Audi
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
Xbox 360
Tablet
iPad
Kulaklık - Amfi
Audio - Technica

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.133