Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sinless34
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi1 Ocak ****
Konumİstanbul,Bayrampaşa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 19 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler Paylaşımlar | Hepsi
YURTDIŞI NUMARASIYLA WHATSAPP KULLANIMI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Jailbreak 'e gerek yok ipa yükliyeceksin zaten. Pc ne BlueStacks kur oradan whatsapp ını kullan... Mesaja git »
1LT SADE ve 1LT KARADUTLU BOZA + ÜCRETSİZ KARGO - 20TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
iki çek aynı anda birleşiyormu yapamadım çünkü... Mesaja git »
YURTDIŞI NUMARASIYLA WHATSAPP KULLANIMI başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Nasıl zahmetli ? Android ise telefonun WhatsApp+ veya gmod WhatsApp ı telefonuna kuracaksın bu kadar basit. İos ise WhatsApp+ ı bulacaksın yükleyeceks... Mesaja git »
WhatsApp+ ile... Mesaja git »
1LT SADE ve 1LT KARADUTLU BOZA + ÜCRETSİZ KARGO - 20TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Ellerinize sağlık hocam karadutlu çok güzel olmuş fikrimce ben çok sevdim tek bir yanı şeker oranını azıcık düşürseniz karadutun tadı daha çok güzel g... Mesaja git »
havaalanında drone kullanmak? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
denesene :)... Mesaja git »
Sipariş Numarası : 227 verdik bakalım umarım kargo firması bozaları hırpalamaz.... Mesaja git »
ENPARA KREDİ KARTI GELİYOR. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
çalıştıkları o kurye şirketinin ben....... Mesaja git »
★ ALİEXPRESS REHBERİ VE +1000 ÜRÜN TAVSİYESİ ★ başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tohum alan arkadaşlara bilgi 27 Aralıktan itibaren aliexpress tohum satışını yasaklıyormuş.... Mesaja git »
Umarım daha düşer. 8$ lığı kaçırmıştım.... Mesaja git »
Arkadaşları

joker1453

ktmspecial
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
LG mobile Pişmanlıktırrr... - Herşey kural dışı :)
Hakkında
6 günde dünyayı yarattı 7. gün dinlendi.

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125