Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
H1dd3n_Man
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Gerçek Admert atakan
KonumBursa
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: g500 vs xl-747h başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: 42_SeNTeZ_42 Orijinalden alıntı: mellun Tuşu bırakınca eski haline dönme olayı hangi mouseda var?Komplike bir şey o... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: DemirAtlı Ben her iki mousuda ve yazılımınıda kullanmış birisi olarak şunları söyleyebilirim: Logitechin yazılımı Oscar da... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: xxtotkaxx oyunlar içinmi soruyosunuz evet oyunlar için... Mesaja git »
g500 vs xl-747h konusunu başlattı (8 yıl önce)
x7 750k mouse kullanıyorum ancak ergonomisinden memnun kalmadığımdan mousemi değiştirmeye karar verdim.x7 747h ile logitech g500 seçeneklerim arasında... Mesaja git »
: DH Hamburg'a Ucuz Uçak Bileti arıyorum?!?!? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: YDG Orijinalden alıntı: Citizen Expedia'ya bak. Roundtrip: from $297.60 5:40 am Depart Istanbul (IST) Ar... Mesaja git »
: Arka Sokaklar mesut'a rakip başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
: Gerizekalının tekiyim başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: taichi93 Orijinalden alıntı: stonekafa54 Orijinalden alıntı: taichi93 Orijinalden alıntı: Düşünen adam ... Mesaja git »
: Kendi Silahını Tasarla Oylayalım başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Orijinalden alıntı: hussogt500kr2 çift geçerim ama daha geliştirilebilir http://resim.donanimhaber.com/upfiles/552715/D80CA1A9353248AAB68... Mesaja git »
: LAPTOP'UN İÇİNİ AÇTIM FANI SÖKEMEDİM YARDIM(SS'Lİ) başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
laptop moku yemiş o bakır borularla daha fazla oynamadan iyi bir laptop teknik servisine götür.hem senin neyine laptopu acmak masaustu pc deil ki acip... Mesaja git »
: Musakka diye biri vardı noldu ona? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
artık admin değil.... Mesaja git »
Arkadaşları

mehmet328
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

///AMD Phenom x6 1055T /// AKASA NERO /// ASUS M4A89GTD PRO ///MSI GTX470 /// KINGSTON 4GB Hyperx DDR3 1333MHz /// SAMSUNG 1TB SATA2 32MB /// CM HAF922 /// TT Toughpower 750w /// LG DVD-RW /// SAMSUNG 2433LW /// CREATIVE SBS A200///
Hakkında
b1027f4290ef51b35e747d2b8a310fab.jpg

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.093