Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
sincax
Gerçek Ad 
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
HONDA CİVİC 2017 (ANA KONU) [GÜNCEL BİLGİLER BURADA] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (dün)
2018 Honda Civic Sedan Türkiye Fiyat Listesi Honda, büyüyen boyutları ve keskşnleşen tasarımı ile dikkat çeken 10 nesil Civic hatchback modelinde... Mesaja git »
LLumar cam filmlerinde yeni bir kampanya başlatıyoruz. Donanım Haber üyelerine özel AT serisinde 249 TL fiyat fırsatı sunuyoruz. Maximum Bonus ve Worl... Mesaja git »
Karşılaştırma yapmak isteyenler için ; 2017 KONUSU >> * Çok yakında tüm markalar eklenecektir,haberdar olmak için konuyu favorilere eklem... Mesaja git »
A101'Den bedava 10TL Vodafone'lulara (Denendi) başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Ben 3 kez gittim. Şifreyi verdim. Olmuyor dedi. Sonunda vazgeçtim.... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bagaj 519 lt. Simit tank olduğu ve lastik tamir kiti olduğundan bagajtan kayıp yok. 6 yıl ya da 150 bin km diğer şirketler ek garanti için ücret alıy... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
1.çiftkurtlar 2.bilemiyorum sorman gerekiyor. 3.tank 40 lt ama henüz tam doldurmadım. 4.sürüşü çok güzel. Direksiyon fren harika. Malzeme kalitesi ... Mesaja git »
Hadi ilk sayfayı ben doldurayım. Bugün teslim aldım aracımı. Honda civic elegance eco cvt beyaz 108bin+ paspas ve. bagaj havuzu 83bin peşin 25 bin 15 ... Mesaja git »
SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
sıfır araç alanlar ,sıfır araç teklifi alanlar , aldıkları araçların markasını modelini ARACIN LİSTE FİYATINI ,ARACI NE kadar ALDIKLARINI varsa adıkla... Mesaja git »
Hangi bayi? Başka civic elegance eco fiyat alan var mı? 2017 model varsa o da olur.... Mesaja git »
Biyometrik Fotoğraf 16 Ad= 10 TL. Bağcılar, Bahçelievler. başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ben ve oğlum kısa ve güzel bir sohbet sonrası fotoğraflarımızı çektirip çıktık. Tekrar teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.457