Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
usmcsas
Gerçek AdMert Duraner
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net Yapa sorgulama başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Bana da 35 mbit destekli yapasız. geçerim büyük ihtimalle.... Mesaja git »
YARIN HAYIR CIKACAK ILLER LISTESI ASLA ŞAŞMAZ ( HARİTALI ) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Ben de bir Bursalı olarak size katılıyorum. Nilüfer ve Mudanya dışı evet çıkar. Bursa babamın annemin dediğine göre doğudan çok göç aldı sanayi şehri ... Mesaja git »
Ben de Türksata geçeyim o zaman. Sizin kullandığınız pakette AKN kaç ?... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Risk budur... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Mart güncellemesi yüklü mü yüklü ise telefonu sıfırlayacağım yaptığınız her şeyi söylemenizi istiyorum. Ya sizin cihaz sıkıntısız yada bizimkiler sıkı... Mesaja git »
★★ General Mobile GM 5 Plus [ANA KONU] ★★ | ANDROID 7.1 başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Turkdevs sitesinden ilgili yazılımı indirerek yapabilirsiniz. Ama sıfırdan kurmak gerekiyor.... Mesaja git »
aynı sorun bende de var bıktım artık. her güncellemeyle iyiye gideceğine kötüye gidiyor.... Mesaja git »
Telefon güncelleme yapmadı. O gelen instagram güncellemesi sabah geldi. Sorun da sık sık uyanması zaten. Son güncellemeden sonra oldu ne yapsam düzelm... Mesaja git »
Rezilliğe bak ya telefonu dün gece 100 e şarj ettim sabaha kadar %30 yemiş. Son güncelleme yüklü telefonda konum Bluetooth wifi kapalı hale bak. Saba... Mesaja git »
TURK-NET KOTA (AKN) KALKTI ! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Geçmeyi planlıyordum. Bu haber daha da iyi oldu. Turkneti bir daha tebrik etmek istiyorum. Telekomun baskılarına rağmen elinden gelenleri yapıyorlar.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.078