Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
usmcsas
Gerçek AdMert Duraner
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Turk.net 150gb akk İnternet 59.99 TAAHHÜTSÜZ başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Çok uğraşlar sonu VDSl'e geçirdim. 20 gün uğraştım sayılır. Ama sonunda amacıma ulaştım. ADSL de bir sorun yoktu VDSL ile de güzel oldu. Altyapını... Mesaja git »
Türknet Kanunsuzluğu ve Rezaleti başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Aynı sorun bende de ilk defa baş gösterdi. Normalde gece kullanımlarım sayılmıyordu. Komik olan yine sayılmamış kullanımdan ayrı yazılmış ama hızım dü... Mesaja git »
Kredi ile araba almak !!! (karar verildi) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Arabadan önce borç yükünü azaltıp ev aman daha mantıklı olur. Sonra araba alabilirsiniz.... Mesaja git »
GM 5 Plus kullanıcılarının deneyimi nasıl başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Ben önermiyorum. Özellikle De yazılım güncellemesi için alıyorsaniz buna kanmayin. Her guncellemden sonra sıfırlamak gerekiyor cihazı . Uyanık kalma p... Mesaja git »
Güney Kore nükleer enerjiden vazgeçiyor: Tüm planlar iptal olacak başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Çok doğru bir karar. Kesinlikle. Mesut çevik konuya hala nükleer düşünüyor mu acaba dünya teknoloji devleri vaz geçiyor... Mesaja git »
Türknet Kadar Rezalet Bir Firma Görmedim! başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Bana da 3 gündür VDSL port tahsisi yapılmadı. Arıyorum 3 günden sonra arayın diyorlar . Bir de 2 gün içinde yapılacaktı. Türksat 1 günde kablo döşeyip... Mesaja git »
GtA V ne zaman indirime girer fikriniz var mı ?... Mesaja git »
Yaz boyunca 100GB AKN hediye başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
21 Nisandan önce üye olanlara arkadaşlar... Mesaja git »
Çin'de Xiaomi Mi6 satın aldım: Fiyatlar nasıl ? başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Adamsın Erdi.Uzun incelemesini bekliyoruz kolay gelsin.... Mesaja git »
TURKNETE BULAŞMAYIN! başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
Bu sabah baktığımda port olduğunu gördüm hemen TürkNeti aradım. Geçiş işlemlerim başladı umarım bir sorun olmadan tamamlarlar iki güne bitecekmiş işle... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
3.125