Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
usmcsas
Gerçek AdMert Duraner
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 31 dk. önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Game of Thrones | 7.Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (31 dk. önce)
Night King'in izindeyiz. Westeros Night King ocakları... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Başladı başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
TürkNet Hat Değerleri FEC ve CRC Hataları başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Bir arkadaş eve geldi diğeri ile telefonda konusuyorlar sürekli. Eve gelen arkadaş bir cihaz taktı apartmana gelen arkadaş da ankastreden hattımı buld... Mesaja git »
TürkNet Hat Değerleri FEC ve CRC Hataları başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sorunum çözüldü hocam sagolun.TT nin ankastreye gelen ekte sorun varmış kablo yenilendi. Düzeldi... Mesaja git »
TürkNet Hat Değerleri FEC ve CRC Hataları başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Sorunum çözüldü. Öncelikle çözüm merkezi Abdullah Bey'e teşekkür ederim. Çok nazik ve bilgili biri. Sonra TürkNet desteğe. Türk Telekom firması ve eki... Mesaja git »
#JamesDonkeyİleÖzgürOl... Mesaja git »
TürkNet Hat Değerleri FEC ve CRC Hataları başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Benim aklıma gelen ise geçen salı tatildeyken TurkNet aradı. Gecen hafta kopma sorunum vardı onun için geleceklerdi ama kendim çözmüştüm sorunu hattak... Mesaja git »
TürkNet Hat Değerleri FEC ve CRC Hataları başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Salı günü geleceklermiş. Bakalım teşrif edip gelirlerse soracağım.... Mesaja git »
TürkNet Hat Değerleri FEC ve CRC Hataları başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Sıkıntısız bir hafta geçmiyor TürkNet ile geçen hafta kopma vardı. Şimde de bu hatalar. Ne yapmaya çalışıyolar anlamış değilim.... Mesaja git »
TürkNet Hat Değerleri FEC ve CRC Hataları konusunu başlattı (6 gün önce)
Merhaba arkadaşlar bir haftalık tatilden sonra eve geldiğimde hattımın değerlerinin yerlerde süründüğünü gördüm. Sizce sorun nedir. Arıza kaydımı oluş... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.109