Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
usmcsas
Gerçek AdMert Duraner
KonumBursa,Nilüfer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 25 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 27 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hız problemi başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Yazdıklarınızda haklı olabilirsiniz. Ama bildiğim tek bir şey var Türkiye'de internetin gelişmesini engelleyen tek şirket Türk Telekomdur. 2 sene kull... Mesaja git »
Ülkende alt yapı yok gidip Akn'siz 100 mbit hız vermeye çalışıyorsun. başlıklı konuyu favorilerine ekledi (28 gün önce)
Türknet beni sevindirmedi iyice günaha soktu. Arkadaş bana 150 GB, 50 Mbit hız yetiyor. Şimdi 100 üzerinde ping 18 mbit hız çıkıyor. Herkese aknsiz h... Mesaja git »
hız problemi başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Dün akşam farkettim yurtdışı çıkışları berbat. Pingler düşük ama hız kısıtlanmış. Yurt içinde sıkıntı yok. Arap telekomun oyunu büyük olasılıkla.... Mesaja git »
TurkNet AKK’yi tamamen kaldırdı! başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Kesinlikle öğrenciyim ve bu yüzden TürkNeti tercih ettim. Bu sene mezun olacağım ve TürkNeti bir sorun olmadığı taktirde hep kullanmayı düşünüyorum. B... Mesaja git »
TurkNet AKK’yi tamamen kaldırdı! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu şartlarda bu canavar ISS lere karşı böyle tavrını koyan, müşteri odaklı çalışan firma. Helal olsun TürkNet. İyi ki geçmişim.... Mesaja git »
AKN kaldırıldı. TurkNet’ten Herkese AKN’siz Internet başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aynı olay banada oldu arkadaşım. Burda TürkNetin gram suçu yok. Suçlu taraf TTNET. İşlerine gelmediği için VDSL yerine ADSL bağlıyorlar. Forumdaki des... Mesaja git »
Game of Thrones | 7.Sezon Bitti başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Türkiye ve Almanya'nın Alım Gücü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Emeğe sağlık. Çok güzel bir tablo hazırlamışsınız. Depresyona girdim.... Mesaja git »
Samsung Galaxy Note 7 sahiplerine büyük indirim başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çünkü TR de %50 vergi var telefon fiyatlarında. 2500 TL indirim yapsa cihazı bedava vermiş olur Samsung. Az mantıklı olalım.... Mesaja git »
“Apple, derinlik algılama konusunda Qualcomm’un 2 yıl önünde” başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ekrem71 i görünce okumadım.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.140