Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Kurabiyem
Gerçek AdAbdullah Başpınar
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 34
Son mesaj tarihi: 8 yıl önce
Son giriş tarihi: 8 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: 335. DÖNEM(AĞUSTOS-2010) KD. ve YD. SUBAY ADAYLARI başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Konya dan selamlar. Kazasız belasız geçirmek dileğiyle $ 8 :) Darısı uzun dönem kısa dönem tüm arkadaşlarımın başına.... Mesaja git »
: Ati Vapor-x 5870 yine mi yanlış fiyat? başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
Bakıyorum da Vatan hemen hemen tüm ürünlerde bir bindirime gitmiş durumda 2 hafa önce 400 TL altı olan Amd Formula ıv anakart su an 470 TL olmuş, bu ... Mesaja git »
Satış İptal Edilmiştir konusunu başlattı (9 yıl önce)
Satış İptal Edilmiştir... Mesaja git »
: Aerocool vx9 pro aldım pişmanım başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Ürünün son durumu arıza tespit yapılmış durumda, servisten parça bekleniyor. Avcılar Vatan'ın Müşteri Hizmetleri'ne telefonla ulaşmaya çalıştım f... Mesaja git »
: SATIŞTAN ÇEKİLMİŞTİR başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Sözkonusu ürün tarafından alınmış olup, tarayıcınızda sayfayı yenilemek için F5 yapmanıza ya da gözlerinizi açıp kapatmanıza gerenk yoktur. Okum... Mesaja git »
Umarım öyle olur, içimi rahatlattın gerçekten de. Selametle.... Mesaja git »
Anakart gittiyse ayvayı yedik demektir :) Şayet anakart gittiyse garanti kapsamı konusunda ne yapmamız gerekir, parçaları vatan bilgisayardan alm... Mesaja git »
: Kasadan sürekli yanık gibi bir koku geliyor !! başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Eru ilúvatar Peki 350V'lerin ortalama fiyatları ne kadardır ? Ortalama 40-50 lira arasındaymış. http://www.vata... Mesaja git »
Tek umudum sistemin diğer bileşenlerine birşey olamaması :( Şayet yanlızca psu da yanma varsa yeni psu olarak düşündüğüm model High Power'in 750 ... Mesaja git »
V9x-Pro kasam dün akşam hayata gözlerini yumdu. Güç kaynağından 2 kez ateşler fırladı ve evin şartellerini de attırdı. 600w lık o psu ile ku... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: -AMD PHENOM II X4 955 3.2GHz (SOKET 938) AM3 BLACK EDITION
Alıcı: electranwn
Tarih: 18 Aralık 2009; 19:48:11
Yorum
ali$veri$ gunu iptal oldu..
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.141