Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
humerus06
Gerçek AdUğur YILDIZ
Doğum Tarihi13 Mart 1995
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları6
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Araba için en sevdiğiniz renk(ler)? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Füme rengi çok beğenirim. Bir de J kasa Astra'mın rengi vardı maun kahverengi o da çok hoşuma giderdi ... Mesaja git »
19 Mayıs 2012 doğumlu kızımı ilkokula vermelimiyim? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Hocam 5 yaş 1. sınıf için erken bir yaş değil mi ? En azından bütçeniz el veriyorsa bu sene bir parça daha iyi olan bir anaokulu kreşe (dil eğitimi ve... Mesaja git »
Az önce mynette gördüm haberi. Rus General olduğu yazılmış. Vatandaş altın olabilir düşüncesiyle akın etti gibi şeyler de yazıyordu. ... Mesaja git »
Trafik Işıklarındaki Zorla Cam Silen Şahıslar başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Artık yalnızca trafik ışıklarında da değiller. Ankara Çukurambar'da bir mekana gireceğim arkadaşlarımla. Onlar gelmiş arabalarını park etmiş dışarda b... Mesaja git »
Opel Astra Sedan Hangi Donanım ? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
20 bin kilometre 1.4T Sport kullandım. Sizi aşırı zorlamayacak ve uzun bir süre binerim diyorsanız değer derim ... Mesaja git »
Golf 6 1.4 Highline izlenimlerim başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
4 ay 7 bin kilometre 2010 dizel Golf 6 Highline kullandım. Aralık ayında 56.750 liraya almıştık iki hafta önce 58.000 liraya verdik. Beni en çok memnu... Mesaja git »
Bu araç hangi donanım? (1.2 Clio grand tour) başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Extreme oluyor. Sanıyorum Exevutive ve Night&Day donanım paketlerinin bir alt paketi oluyor.... Mesaja git »
2004 Ford Focus Ghia HB 17.500 YTL alınırmı ?? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Hocam neden 10 yıl öncesinin konularını patlatıp duruyorsunuz ? ... Mesaja git »
2012 golf sahipleri bakabilir mi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
2010 modeldi.... Mesaja git »
2012 golf sahipleri bakabilir mi başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
120 binde Highline 1.6 dizel hatasız Golf 6'yı iki hafta önce 58 bin liraya sattık. 50 civarına işinize yarayacak bir Golf 7 (baz paket 1.2 TSI bile) ... Mesaja git »
Arkadaşları

esmerce

oeem

Anil43

ugurr10

Zendo

Dan Bilzerian
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Delilik yer çekimi gibidir ; sadece hafifçe itmek yeterlidir... The Joker
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Otomobil
Alfa Romeo
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
TV
Samsung
Notebook
Casper

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.156