Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ZoomStar
Uzaklaştırılmış!Cezasının bitmesine Sınırsız kaldı.
Bir Önceki Kullanıcı Adıspeedystop
Gerçek AdBarbaros Türkoğlu
Doğum Tarihi30 Nisan ****
MeslekMuhasebe Müdürü
KonumKocaeli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 2 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gider ayak Akp son kozlarını oynuyor başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Turknetten 4 mb upload isterken download aldık. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam splitterı da değiştirdim. Direktte bağladım anlamıyorumki durduk yere ne oldu :( İnternetten hat değerleri diye arattım çok iyi görünüyor benmi ... Mesaja git »
Turknetten 4 mb upload isterken download aldık. başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam değerleri nasıl anlıyorsunuz banada izah edermisiniz? Tek değişen şey telefon kullanacağım için splitter taktım. Vdsl splitter oluyormu bilmiyor... Mesaja git »
Hocam 2 gün önce 30 mb ile dosya indiriyordum?... Mesaja git »
TÜRKİYE'DE İŞSİZLİK YOK,GENÇLER İŞ BEĞENMİYOR başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Milletin anasına bacısına karısına söven karaktersiz bu adam. İnsanda biraz insanlık kırıntısı olmazmı arkadaş? Şimdi bir hayvana benzetsem, hayvana a... Mesaja git »
Turknetten 4 mb upload isterken download aldık. konusunu başlattı (2 ay önce)
Bende diyorum internetim neden yavaş. Modemin içine bir baktım arkadaşlar bana gelen 5 mb. Splitterı çıkarıp direkt te bağladım. Değişen hiçbirşey yok... Mesaja git »
1996'daki haberler başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Eeee? Eskiden iphone yoktu muhabbetlerinemi geleceğiz? Öyleyse biz kalkalım.... Mesaja git »
Amerika'dan döneli 1 hafta oldu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Yine muhteşem bir BLOCK konusu. Acandan Allah razı olsun.... Mesaja git »
ABD'nin o isteğine Erdoğan'dan net mesaj! Vermiyoruz nokta! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu nasıl misafirperverlik ise al yok eve al yok. Bence siz troll sunuz milleti burada ters psikoloji ile kandırıp egleniyorsunuz. Zira hiçbir akgezen ... Mesaja git »
Akpliyim ama başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Demek ki kazığın ucu yavaştan bazı kesimlerede dokunmaya başlamış. Aslında çoktan icerideydi ama hissetmiyorlardi... Mesaja git »
Arkadaşları

OceanMaster

fethi_daricioglu

Sturmgeist

bulent45

snorlaxxx
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Citroen

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.141