Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DEMİRCİEFE
Gerçek Adali demir
Doğum Tarihi11 Mayıs ****
MeslekMALİYE
KonumMuğla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Muharrem İnce'nin danışmanı Özgür Demirtaş mı? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
ilk mesajda danışman adı geçmiyor ki...danışmanı nerden çıkardınız.tabii muhtelif uzmanlardan destek alıyordur..... Mesaja git »
Muharrem İnce'nin danışmanı Özgür Demirtaş mı? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
dün cnn de kendisi....İlhan ağabeyle(kesici) sık sık görüşüyorum ...dedi, göden mi kaçtı.... Mesaja git »
Türkiye'de fiberi yaygınlaştıracak anlaşma bugün imzalandı başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
bu anlaşmaya Turk Telekom kesinlikle uymaz. zaten şu an yapılan anlaşmalara zaten uymuyor ve diğer firmaları engelliyor....... Mesaja git »
DONANIMHABER SEÇİM ANKETİ [SEÇİM TARTIŞMASI] [24.06.2018] başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
bakalım bu anketın başına bir şey gelecek mı.inşallah silinmez...... Mesaja git »
Abdüllatif Şener Hakkında düşüncelerimiz başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ben tam bagımsız olarak yazayım. benım maliye bakanımdı.dürüstlüğüne kımse bir şey diyemez.zaten bu özellik yeterli.... Mesaja git »
DONANIMHABER SEÇİM ANKETİ [SEÇİM TARTIŞMASI] [24.06.2018] başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ben akşeniri çok başarılı görmüyorum.sadece başarılı olabilir.tabii medya dezavantajı var.hakkını yemeyelim.... Mesaja git »
Türk Telekom’u Çinliler alıyor! başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
turk telekomun hızmetlerının hepsi sorunda,yalın internet kullanmak isteyenlerden zorla sabit telefon ucreti alınıyor.bu dunyanın neresinde var. inter... Mesaja git »
Güney Kore'de bu yıl 10 Gbps internet hizmeti sunulmaya başlıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Turk Telekom satılmamalı ve araplardan hemen geri alınmalı, TURK,ün Malı olmalı.ama ortak alıncaksa ortak g.kore olmalı.... Mesaja git »
Concerta Günden güne kemiriyor beni başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
alternatif derken ilaca alternatıf demedim.ritanil ile concerta muadil ilaçlar.(birbirinin aynı sadece mg farkı var) bu ilaçlar genelde hiperaktive te... Mesaja git »
Concerta Günden güne kemiriyor beni başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
malum bu ilaç kırmıızı recete ile satılıyor(bir yakınımmdan biliyorum) .kendi kendine doz artışı veya azalışı yapmamalısın.çok fayda görmezsen doktoru... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....BÜYÜK ATATÜRK...TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.131