Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DEMİRCİEFE
Gerçek Adali demir
Doğum Tarihi11 Mayıs ****
MeslekMALİYE
KonumMuğla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Survivor 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
buraya ilk yazıyorum.ünlülerın en başarısız kişisi sabriye.hep göz yaşları ile izleyenleri etkilemekistiyor.oyun becerisi,kapasite, sıfırın altında ço... Mesaja git »
Genel Sağlık Sigortası (GSS) borcunu ödemeyene haciz var! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
arkadaşlar bildiğim bir konuyu açıklayayım. artık maliye ve ssk da haciz koymakçok basit.durumu hafife almayın. şimdi banka,tapu, ve trafık hacizl... Mesaja git »
SAYIN ADMINLER, Yeni kimliklerle ilgili 2 başlık var. biri 60 sayfa, diğeri 44 sayfa.karışıklıklara sabep oldugundan bu başlıkların birleştırılmesin... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
kimlikte dogum yeri yok.neden acaba.yeni ehlıyette var..... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
ben iç işlerı bakanlığına fax gönderdım.1 ay kadar önce.fax no bakanlık sıtesınde var..... Mesaja git »
dün teslm aldım.başvuru tarıhım: 12-0cak-2017... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
12 ocak basvurum sona erdi ve ptt kimligi bu gun eve getirmis.Ben izmir disindayim.oglumun adini yazmadigim icin kimligi ptt mensubu vermemis.kimligi ... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
allah allah bayagı erken gelmiş.ben neredyese 75 günü geçtim.tam gununu de unuttum ama.hala 10 gün önce basıma geçti.gönderilme tarihi bir muamma.... Mesaja git »
Ulaştırma Bakanı’ndan "ucuz internet" müjdesi! başlıklı konuya yorum yazdı (25 gün önce)
bu cümle 100 defa söylendi.hepsi foss.... Mesaja git »
FIRAT KALKANI OPERASYONU / ABD SURİYE'YE SALDIRDI İŞLER KARIŞTI başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
şu afrın denilen alan,yerlebir edilmelıydi.akdenize çıkış yolu tamamen kaldırılması gerekirdi.onlarca şehit verdik.şimdi oradan tamamen çıkacakmıyız.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....BÜYÜK ATATÜRK...TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.141