Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DEMİRCİEFE
Gerçek Adali demir
Doğum Tarihi11 Mayıs ****
MeslekMALİYE
KonumMuğla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Öldürülmek üzereyim başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Demekki herkes kendini savunmak icin silah alacak.ben baska çare görmuyorüm. Ya bu sokak éşkiyalarini vuracagiz ya vurulacağiz... Mesaja git »
Forum bozuldu başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ben de de 15 gundur şoyle bır sorun var benı bıktırdı. yazılan mesajlar bırbırlerı ile karışıp mesajlar uste bindiğinden okunmuyor. çok geç duzeliyo... Mesaja git »
Suudi Arabistan'dan yerli hamle! başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
suudı arabistan bir toplu iğne bile yapabliyormu ki...... Mesaja git »
Gökçek : Bir dönem daha adayım başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
ayenen katılıyorum..... Mesaja git »
evet, derhal ülkemızden bu suriyeliler gönderilmeli.bır bebek dahi ülkemızde kalmamalı. bu halkın, ülkemize ileride çok buyuk zararı dokunacaktır.z... Mesaja git »
Her şey neden bu kadar pahalı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bak kardeşim,biraz mantıklı olalım, bu durumu hukumet degil de ben mı çözeceğim. kaç yıllardır bugday,pırınç,şeker,mercimek,nohut, fasulye ,saman,pa... Mesaja git »
Her şey neden bu kadar pahalı? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
bu iş çok önemli, hukumet ne yaparsa yapsın, bu gıda ithalatı işini çözmeli. dışarıdan 1 gram bile gıda satın almamalıyız.... Mesaja git »
AKP'Lİ KANALLARIN ÇOĞU SADECE TÜRK BAYRAĞINI KOYUYOR başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
ey yigıdo....lutfen konu başlığına dikkat.... Turkıye'nın bayragı değil, TÜRK BAYRAGI, Sanırım siz de bazı sıyasiler,yazar,çizer gibi kişiler ... Mesaja git »
AKP'Lİ KANALLARIN ÇOĞU SADECE TÜRK BAYRAĞINI KOYUYOR başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
konuyu açan arkadaş lutfen başlıgı düzeltelim. Türkiye Bayrağı başlığı ne demek: TÜRK BAYRAĞI...olacak...... Mesaja git »
Türkiye'de çiftçi sayısı ve tarım alanları azalıyor başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
mugla-fethıye deki akarabalarımdan aldıgım bilgiye göre: yeni gençler tarımda çalışmak istemiyor.(kendimi bir şehire atayımdiyor) Eskiler ise yava... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....BÜYÜK ATATÜRK...TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.172