Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DEMİRCİEFE
Gerçek Adali demir
Doğum Tarihi11 Mayıs ****
MeslekMALİYE
KonumMuğla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
İzmirde kar yağıyorrrr.(ssli) (tr gundeminde) başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
teşekkurler.... Mesaja git »
İzmirde kar yağıyorrrr.(ssli) (tr gundeminde) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
spil kar haberlerini genelde izmir de yeniasır gazetesi ve hurriyet ege gazateleri yazardı ama bu yıl hiç rastlamadım.meteorolojının kar kalınlıkları ... Mesaja git »
Devlet Hastanesinin Ücretsiz Acil Servisine Gitmeyin başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Allah devlet hastanelerinin acil servisine düşürmesin.hasta da haklı doktor da... bu iş nasıl çözulecek bilmem çok zor iş çok zor..... Mesaja git »
Türkiye - İsrail Hava Kuvvetleri karşılaştırması. Vahim durum. başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bizden israilin en buyuk farkı, israil de nukleer silah olması..... Mesaja git »
İzmirde kar yağıyorrrr.(ssli) (tr gundeminde) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
ben şu an izmir konak,tayım.ben de kar olayını takip ediyorum.şu ana merkez ve ilçelerde kar yagdıgını duymadım.hatta manisa spil de bile henuz yok gi... Mesaja git »
Kar Küreme Araçları İstanbul'da Ana Yollara İndi başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
kar istanbul da çok az olacak ya da hiç olmayacak kı..... Mesaja git »
Vaillant kombi arızaları cevaplanır başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
BENCE UYGULAMANIZ MANTIKLI.... Mesaja git »
BM ye taşınması dogru mu bilmem.Ama BM üyeleri kım.Abd,ingiltere,fransa,rusya,çin (bir de yedek lastık almanya) abd,ingiltere,fransa,(almanya) aynı o... Mesaja git »
Ambargoyu delen bankaların başına gelebilecekler başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
CEZA GELMESE İYİ OLUR AMA BU AMERIKA MALUM DUNYA LİDERİ.ASTIGI ASTIK KESTIGI KESTK.BİLİNDİĞİ ÜZERE GEÇEN YIL WOLSWAGENİ DUMAN ETTİLER.MERKEL BİR ADIM ... Mesaja git »
Vaillant kombi arızaları cevaplanır başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
gerçi ustaya sormuşsunuz ama 4 yıldan bu yana bu kombiyi kullanıyorum.kullanım klavuzundaki bilginin dogru oldugunu düşünüyorum.ben aynen uygulaayorum... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....BÜYÜK ATATÜRK...TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.219