Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DEMİRCİEFE
Gerçek Adali demir
Doğum Tarihi11 Mayıs ****
MeslekMALİYE
KonumMuğla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 2 sa. önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
bir tv konuşmasında bahçeli: kılçdarooğlu fakülteden sınıf arkadaşım .. dedi. bazı cümleler ve tavırlar, hareketler,yan çizmeler bahçeliye hiç yakı... Mesaja git »
RUSYA BİZİMLE DALGA GEÇİYOR FAKRKINDASINIZ DEĞİL Mİ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 sa. önce)
bence rusya ,ilk savaş uçaklarının Türkiye tarafından düşürülmesinden sonra Turkiye ye güveninı tamamen kaybetti.Yani Rusya Turkiye ye güvenmiyor, ba... Mesaja git »
ATATÜRK KÖŞESİ başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
BÜYÜK ATATURK...... Mesaja git »
YENİ KİMLİKLER [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
valla benımde aynı 65 gunde basıma geçti.bir 65 daha da basımda geçse 130 gun eder.130 gunu ay,a bölersek 4 ayı geçer .buna da şükür.... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
yazılar silikse yakında tamamen kaybolmasın..... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
yukarıda da yazdım. 70 gun iyi bir süre. benım ki 66 gunde basıma yenı geçti. bi 66 gunde basımda geçse yaklaşık 135 gün falan ediyor.... Mesaja git »
66 günde nihayet basım aşamasına geçmiş. 65 gunde basımaşamasında dursa...mayıs sonunda tesli alırız inşallah. 1 hafat önce fax göndermiştim.basıma... Mesaja git »
Kadrolu TürkTelekom personeliyim Sorulari alayim?? başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ttnet interneti 29-09-2016 da kapattım.kapanış formunun bir örnegını aldım. ancak ekım/2016 dönemi için de 40-50 tl fatura çıkarmışlar.telekoma... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
evet 65 gun.dün fax gönderdim bakalım dikkate alacaklarmı..... Mesaja git »
Yeni çipli kimlik kartı başvuruları başladı: Nasıl alabilirsiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
yeni ehliyette de resim siyah beyaz.halbuki ben renklı verdim.... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....BÜYÜK ATATÜRK...TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.192