Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
DEMİRCİEFE
Gerçek Adali demir
Doğum Tarihi11 Mayıs ****
MeslekMALİYE
KonumMuğla
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 21
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 21 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Ulusoy ve varan iflas etti. başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
ARKADAŞLAR UÇAK BİLETLERİ UCUZ DEMEK DOGRU DEGİLDİR.OTOBUS FİRMALARININ İFLAS ETME NEDENLERİ ASLA UÇAK BİLETLERININ UCUZ OLMASI SEBEBİ OLAMAZ. İFLAS N... Mesaja git »
Türkiyenin gelişmeme sebebi başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
elektronik ve ağır sanayıı üretimi yapamayan,ilim,bilim,eğitim,araştırmaya önem vermeyen,şortla gezen genç kızların dövüldüğü , tv lerde her yeri kavg... Mesaja git »
Evrim teorisinin doğru olmadığını düşünenler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
ayrıca birkaç gün önce dünyanın önde gelen bilim adamı ,TURK OGLU TURK, AZİZ SANCAR, Allaha da inanarım evrim teorisine de ...dedi...dikkat buyurulur.... Mesaja git »
Evrim teorisinin doğru olmadığını düşünenler başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
gevurun yaptıgı arbayı,uçağı,elektrıgı,elektronıgı ,interneti daha sayamıyacağım binlerce icadı kabul et kullan sonra darwinin evrim teorisi dogru de... Mesaja git »
Saat 10 dan beri kargo bekliyorum... başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Kargo sirketleri bitmis durumda.ben olsam şubeye gidip kendim alirim Gun icinde Dagitilmayan kargolar ilgili şubeye 18-19 arasi iade ediliyor Ama bi... Mesaja git »
TURK TELEKOMDAN YAZLIK INTERNET ALIP KULLANAN VAR MI. konusunu başlattı (4 gün önce)
Sayin arkadaslar Turk telekomdan yazlik intenet alip kullanan var mi..yalın olarak.. Memnunmusunuz. Ayrıca süreç nasil işliyor.... Mesaja git »
İyi Niyetli Olmanın Faydasını Gördünüz mü? başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Anam beni keske taş kalpli dogursaydi.iyi niyet doguştan gelen bir özellik degistirmek mumkun degil.bu yuzden hep zarar gordum. Iyi niyete hainlik ed... Mesaja git »
YİNE DEPREM İZMİR/ÇEŞME başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
bu hafta bir çadır mı baksam acaba.hava 1 haftadan beri sıkıcı ve ruzgar neredeyse yok. köpekler genelde deprem öncesi havlar denilir ama, bizim köpek... Mesaja git »
YİNE DEPREM İZMİR/ÇEŞME başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
cep telefonlar 2 dakika çalışmadı bakalım bu gece nasıl yatacağız.... Mesaja git »
Ege/İzmir Deprem başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
ben bu başlıgı görmedim. 5 ustunde demiştim demek 5.5 ...bayagı uzun sürdü 10-15 saniye.mekan-izmir.çeşme... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....BÜYÜK ATATÜRK...TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
3.688