Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
fubo
Gerçek AdTolga
Doğum Tarihi26 Mart ****
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Aralık 2003
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 8 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Dolandırıcıyı Yakalayıp Kölem Yaptım başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Iyi yapmissiniz cocuga ama keske savciliga verseydiniz.... Mesaja git »
Ustalar mercedes motorundaki bu parçanın ismi nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam piyasada cok az bulunan 4 litrelik v8 dizel bir motora sahip.320 cdi lere felan bakiyor coğu tamirci ama bu aracin motor kapaginin bile acmiyorl... Mesaja git »
Ustalar mercedes motorundaki bu parçanın ismi nedir? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Hocam cevap icin tesekur ederim.yinede servise goturup soracam ki! bidaha soran olursa emin sekilde cevap verebileyim.... Mesaja git »
Aynen oyle hocam.utanmadan araba sorun yoksa alirim dedi.bende bu dakkadan sonra 2 kati fiyat versen alamazsin dedim.... Mesaja git »
Belkide dediyiniz gibi normal bir ufleme de olabilir.ama! arabayi alacak adamin yaninda farketmemiz ve adamin sanki ben sorunu bilip,sorunlu sekild... Mesaja git »
Hocam çok tesekur ederim size ve tüm yorum yapanlara. Antifirizin rengi yesil,eksilme yok zaten olsa araba kendisi söylüyor,yağ da yok pırıl pırıl.... Mesaja git »
Evet hocam antifiriz olabir,banada hava ile karisik su gibi gelmisti puskuren. Peki antifiriz ise bu büyük bir soruna delalet edermi?... Mesaja git »
Hocam o resimi internetten buldum.benim parça deyil yani.galiba sonucu 1 aydan önce öğrenemiycem Cevaplar için tesekur ederim.parçanin islevini ta... Mesaja git »
Hocam ilginiz icin tesekurler.peki! ilk mesajimda eklediğim resimdeki kirmizi ile yuvarlak içine aldigim,küçük delikten sürekli hava çıkması normalmi?... Mesaja git »
Hocam yurt disindayim.servis 1 ay sonrasina gun verdi randevu icin,araci satacaktim bu sekilde vermek istemiyorum.onemli biseyse yaptirip vericem!onem... Mesaja git »
Arkadaşları

yu_yu

ZEUS__

letmekick

JaSoN_

gokhanez

emcinar

GADA81

sinuhe.s

8

freestayla

fpscake

akrepyusuf

PunkBunny

Kokar Pantolon.

Les Rychla Klingonska
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
buda benim site arkadaşlar bakmak istermisiniz
EPOX 9NDA3j + amd 3000+64bit venice[1800 mhz@2005mhz) ASus 9550 128bit vga 120 seagate baracuda NCQ 512*2 twinmoss
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Otomobil
Volvo
Oyun Platformu
Xbox
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
1.516