Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
umt1001
Gerçek Adumut
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 8 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
mediamarkt hyperx cloud 2 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
280 lira degil ve zaten turkiyeye yollanmiyor... Mesaja git »
mediamarkt hyperx cloud 2 başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
nerde amazonda 280 lira ?... Mesaja git »
Öğlen 2 gibi pts'de kargoma bakmıştım veri girişi yapıldı varış bekleniyor yazıyordu , şimdi baktığımda pts veritabanında kayıtlı değildir diyo bu ned... Mesaja git »
Drone forumu değil zaten amazon'dan tavsiye istiyoruz o yüzden buraya yazıyoruz herkes kafasından bişi çıkarıyor... Mesaja git »
Arkadaşlar bişi sorucam amazon.de türkiyeye kıyak mı geçiyor yoksa ben mi yanlış anlıyorum bu olayı ? Şimdi ürünün fiyatına bakıyorum , mesela 554 eur... Mesaja git »
80 € , $ civarı yeni başlayanlar için bildiğiniz güzel drone var mı ?... Mesaja git »
çok iyiymiş o zaman bilgi için teşekkürler... Mesaja git »
Aldım ben ama bu priz sıkıntı olmaz değil mi ? Dönüştürücü var bende amerikan aldığım tıraş makinesinin şarjı için kullanıyorum bunda da kullanırım sa... Mesaja git »
!!! SATILIK !!! TAKASLIK !!! Asus Strix 1080 --- Evga 950 SCC !!!! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Amazon.com'dan alınma evga gtx 1070 superclocked var elimde.1080 için üstüne ne kadar istersin ?... Mesaja git »
arkadaşlar amazon.de belli bir ürünün yakın zamanda amazona gelip gelmeyeceğini sorabileceğim bir kısmı var mı ? nzxt x62 almak istiyorum .com var ama... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.076