Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
umt1001
Gerçek Adumut ırak
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 17
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Logitech G810 Orion Spectrum Sıfır konusunu başlattı (13 gün önce)
Kullanilmamis logitech g810.Teknosadan alinmistir türkce tus takimidir.Takas yoktur sadece elden satis yapilacaktir.Division hediye kismi süresi gecti... Mesaja git »
Günlük limiti olmayan banka kartı ? konusunu başlattı (bir ay önce)
Amazondan 1700 tl civarı bir ürün alacağım yeteri kadar nakitim var ama kartlarım sorun çıkarıyor.Ziraat gençbankkartım var fakat bu kartın günlük 100... Mesaja git »
ALINIK GTX 1070 başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
11 ekimde amazondan alınmış evga gtx 1070 superclocked var elimde , 1750 lira düşünüyorum nasıldır ?... Mesaja git »
EVGA GeForce GTX 1070 Superclocked konusunu başlattı (2 ay önce)
yanlış ilan--------------------... Mesaja git »
Intel Core i5 6600K başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Güncel...... Mesaja git »
Samsuns S22D300 FullHD Led Monitor konusunu başlattı (2 ay önce)
2014 agustostan beri kullanmaktayim.Hicbir sorunu yoktur yaninda vga kablosu ve guc kablosu vardir.Yaninda ekstra vga to hdmi dönüstürücü 40 liraya sa... Mesaja git »
Intel Core i5 6600K konusunu başlattı (2 ay önce)
16 ekim tarihinde vatan bilgisayardan alınmıştır.Garantisi vardır.Hiçbir sorunu yoktur.İstanbul içi sadece elden satış yapılacaktır. Fiyat 900 lirad... Mesaja git »
Pc windows yukleniyor ekraninda restart atiyor konusunu başlattı (6 ay önce)
Bugun bilgisayarda internete bakiyordum.Bi anda bilgisayar mavi ekran verdi ve restart atti ondan sonra windows yukleme ekranina geldiginde restart at... Mesaja git »
ASUS GTX 760 konusunu başlattı (6 ay önce)
http://img.donanimhaber.com/ilanlar/757606/7cef24a5-6caa-4542-b2a4-1780345b5c4c.jpg ASUS GTX 760 2 senedir kullanıyorum garantisi daha yeni bitti... Mesaja git »
Everest 1453a peak kullanıyorum.CM hyper 212 evo işlemci soğutucu aldım fakat şimdi kasam kapanmıyor.Bu soğutucuya uygun bi fiyatta kasa önerir misini... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.072