Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
umt1001
Gerçek Adumut
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 5 Temmuz 2009
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: bir sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Hepsiburada Bilgisayar Kategorisi %18 Indirim başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
En başta sepette de 471di , 10 dakika sonra sayfayı yeniledim 499 olmuş müşteri hizmetlerini aradım 591 liradan kdv indirimi düşüyor dedi tam şerefsiz... Mesaja git »
Hepsiburada Bilgisayar Kategorisi %18 Indirim başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Sepette indirim mi bindirim mi belli değil... Mesaja git »
Ethernet çoğaltıcı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Playstation'da sadece downloadlar için kullanıcam onu online oynamayacağım.Ekstra para değer mi yani o yüzden sordum da... Mesaja git »
Ethernet çoğaltıcı başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Pek bi performans farkı yaşar mıyımki benim gösterdiğim ürünle ?... Mesaja git »
Ethernet çoğaltıcı konusunu başlattı (9 gün önce)
Evimde modemim salonda,bilgisayarım odamda.Salonda odaya ethernet kablosu çekmiştim , şimdi ise playstation 4 aldım onu da ethernet kablosu ile intern... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Gümrük vergisi son ödeme ekranında az çıkıp ürünü gelen yada bir sorun yaşayan var mı ? amazon.fr ' de bir ürünün fiyatı 469,93 euro , gümrük vergisi ... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Amazon.it'in ekran kartlari icin bi garantisi var mi yoksa urun firmasina mi bagliyiz ?... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
O 4,5 ayda parasını çıkarma geçti artık ethereum patladı değeri düştü, difficulty arttı + 4 gb almışsınız DAG bir süre sonra 4ü geçicek mine yapamıyor... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bana da bugün mesaj geldi aradım mail attılar belge istediler yolladım bende ilginç , bi sorun çıkmasın da... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
kargosu daha önce dhl ile gelenler yetki belgesi istediklerini hangi yolla belirtti firma ? sms,email,telefon ? şuan Gönderinin gümrük muayenesi gerçe... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.117