Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
qontak0
Gerçek Adhasan özcan
Doğum Tarihi30 Ocak ****
Konumİstanbul,Gaziosmanpaşa
Fotoğraflar (1) Tümünü Gör
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 30 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 140
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hmmm ben half life paketini aldığım için bende 22 lira gözüküyormuş pardon.... Mesaja git »
half life paketinin yanında left 4 dead 2 yi alacaksan komple valve paketini al. 10 lira fark kalıyor.... Mesaja git »
Belki dikkatinizi çeken uygun fiyatta ürün vardır. başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
belki bir başka yüzde, belki bir başka tende.... Mesaja git »
Steam ve Dijital Oyun Fırsatları [ANA KONU] #Yaz İndirimleri: 22 Haziran 20:00 başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 gün önce)
2017 Steam Yaz İndirimleri: 22 Haziran 20:00'da başlıyor! DH Discord Kanalı Açıldı! (Link geçersizse bana PM atınız) _____________ DH Steam ... Mesaja git »
MODEME GELEN HATTINIZIN HIZI DÜŞMESİN (BUYRUN) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 gün önce)
Evet yıllardır ttnetin yaptığını sandığım bir olayı açıklayacağım. Hattım desteklemesine rağmen hızı 16 mbite sabitlettiriyordum ve her defasında bir ... Mesaja git »
MODEME GELEN HATTINIZIN HIZI DÜŞMESİN (BUYRUN) başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Hızım sabit 10 mb'dı modemim arızalandı garantiye gönderdim. garantiden geldikten sonra 11 mb olduğunu farkettim. demek ki durum iss ile alakalı d... Mesaja git »
64 GB sandisk ultra 80mbps microsd 79tl başlıklı konuya yorum yazdı (12 gün önce)
ihtiyacımvardı satın aldım. teşekkürler.... Mesaja git »
DOLANDIRILDIM MI ? :( başlıklı konuya yorum yazdı (18 gün önce)
şu ataçların fotosunu at da csb mi öğrenelim.... Mesaja git »
Lipton Bedava Çay Fırsatı YANIYORRR Kaçırmadan Gel başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Doğru tahminin 10 katı yolluyorlar. %75 bildim 750 gr geldi bana. 10 soru var nasıl 750 gr yolladılar derseniz bi soruda gidiş yoluna puan verdile... Mesaja git »
Bukoli kapanıyor başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
alternatiflerde bukoli varsa ilk tercihim oluyordu. üzüldüm.... Mesaja git »
Arkadaşları

kdr_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: [SATILDI] Turkcell Vınn modem + data kartı + Yıllık 12 GB internet paketi 80 TL
Alıcı: Blur
Tarih: 30 Mayıs 2012; 8:03:30
Yorum
Kendisine güvenilir ve foruma yakışır bir arkadaş. Çok teşekkürler...
Genel Puan

Ürün: HEDİYELİ Logitech G9 Laser Oyuncu Mouse'u (Sıfır) 80 TL
Alıcı: serhatti
Tarih: 9 Temmuz 2009; 14:40:06
Yorum
Ürün arkadaşın ilanında belirttiği gibi sorunsuz ve sıfırdı.Teşekkürler.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

WEB1
0.125