Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ozan2017
Gerçek Ad 
MeslekKamu
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 175
Son mesaj tarihi: 17 gün önce
Son giriş tarihi: 8 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları12
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Sıfır Sapphire RX 550 2G D5 PULSE OC Ekran Kartı başlıklı konuyu favorilerine ekledi (17 gün önce)
Sıfır, kapalı kutusunda, TR garantili Sapphire RX 550 2G Pulse Oc GDDR5 128Bit 11268-03-20G ekran kartı satılıktır. 2GB GDDR5 belleğe sahiptir. Displa... Mesaja git »
REHBER: Yeni Basim Plaklar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Edip Akbayram Unutamadıklarım plağını alan var mı arkadaşlar, kayıt nasıl. Şarkılar baya seçme.... Mesaja git »
PHILIPS MX5700D 5+2 HOME THEATER konusunu başlattı (8 ay önce)
Arkadaşlar Merhaba, philips mx 5700d 5+2 ev sinema sistemim satılıktır. Tüm parçaları tamdır, tamir görmemiştir. Sadece cihazın sol köşe plastiği yok.... Mesaja git »
KABLO TV NETA 8970 HD (En Yeni) başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
fiyat nedir hocam.... Mesaja git »
KABLO TV NETA 8970 HD (En Yeni) başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 ay önce)
Nisan ayında Türksat kabloya üye olarak aldığım en son cihaz olan NETA 8970 Digital HD Yayın Alıcı Kutumu modüle geçiş yaptığım için satıyorum. Ürünün... Mesaja git »
REHBER: Yeni Basim Plaklar başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
teşekkür ederim.... Mesaja git »
REHBER: Yeni Basim Plaklar başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Arkadaşlar merhaba, Elimde Erkin KORAy'ın Meçhul isimli bir LP si var. Amerikada basılmış. Plak hiç dinlenmemiş ve sıfırdır. Piyasası ve ederi nedir ... Mesaja git »
Silinsin Lütfen. başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
hocam ankara içi elden aldırabilirsen bu var. https://forum.donanimhaber.com/hp-w2207-22-monitor--124952356#125061728... Mesaja git »
Arkadaşlar merhaba, Versatil kalem kolleksiyonumu bozuyorum, Ankarada olanlar gelip görebilir. Çok fazla çeşit kalem var. Aradığınız kalemler içinde... Mesaja git »
HP W2207 22" MONİTÖR başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben 27" philips ips monitör aldım.Bu boşa çıktı.Tasarım yaptığım için büyük ekrana geçiş yaptım.... Mesaja git »
Arkadaşları

yetki

summerwalker

Arif

celalettinozturk

imphetus

Asaf

Qanzen

Mael Mordha

lordy23

Boşİnsan

fütursuzz

Tala Valkov
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Casio g-shock GA-100-1A4ER
Alıcı: cengizseker
Tarih: 25 Mayıs 2012; 23:55:22
Yorum
Kendisine çok teşekkür ediyorum, güvenilir bir arkadaşımız, düşünmeden alışveriş yapabilirsiniz. Selamlar.
Genel Puan

Ürün: referans ilanıdır.
Alıcı: limonlusoda
Tarih: 12 Mayıs 2012; 16:38:39
Yorum
Güvene dayalı hızlı ve güzel bir alış veriş oldu. Fikri beye cana yakın ve beyefendi tutumundan dolayı ayrıca teşekkür ederim. Ürünü deneyemedim ama son derece temiz Sıkıntı çıkacağını zannetmiyorum. 10 numara insan...
İmza
No Fear
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Türk Telekom

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125