Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
murad35
Gerçek AdMurad Ak
Konumİzmir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 29 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 7 ay önce
Son giriş tarihi: 4 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
honda civic rs felaket yakıyor (resimler eklendi) başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Atmosferiğe tam geçse yine daha az yakar 20 yaşında 2.0 atmosferik motorlu arabam sakin kullanım 8.5 litre yakıyor ... Mesaja git »
Bodykit saçmalığı başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Bmw nin neredeyse giriş seviyesinde ki M aracı M4 ülkemizde 800.000 Tl? Hal böyle olunca biraz merakı olan bir bmw kullanıcısı sosyal medyada gezer... Mesaja git »
195/55/16 Lastik Tavsiyesi başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
195/50/15 hankook S1 Evo2 H serisi kullanıyorum hot hatch aracımda h serisi olduğu için yol sesi gayet güzel ve lastiğin hem kuru hem ıslak tutunması ... Mesaja git »
evleneceğin kız kime benzeyecek oyunu çok riskli başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Büyük hissediyorum.. edit:30 yaşında hanım kızımız maşallah ... Mesaja git »
Arkadaşlar selamlar sanırım konu iyice ölmüş canlandırmak için buradan toplansak güzel keyifli olur diye düşünüyorum... Mesaja git »
Bu Kılıfı Önerir misiniz? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Ben sözde bunun bir incesi slim armor kullanıyorum bunun bir incesi oluyor 6+ bildiğin tablet oldu olcak ama 6 için kullanılabilir.Bence 6 sahibiysen ... Mesaja git »
Hocam sonuçta oyununuzu iyileştirmekten daha çok keyif almak için almayı düşünüyosunuz ama force feedback olmadan hiç zevk alamazsınız tamamen kötü bi... Mesaja git »
Doom IV (Xbox One) ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Hocam benimle ultranightmare oynayabilir misiniz?... Mesaja git »
Samsung S4 i9500 için ROM tavsiyeniz var mı bana? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Prism Barebone v17 benim deneyimlediğim batarya süresi ve akıcılık anlamında en iyi romdu ama geliştirici ölümüne boşaltmış romu tüy gibi hiç bir sams... Mesaja git »
Vites atabilirsin ama berbat zamanlamayla atar sesi biraz aç kart kurt sesler gelir oyun içinden.Hasar seçeneğini sim yaparsan şansızam arızası alırsı... Mesaja git »
Arkadaşları

yuemef

pozigamer

turgay26

yigitdmr35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

ForzaTurk Team

GT: MURAD35TR
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
Xbox
Xbox Live GamerTag
MURAD35TR

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.076