Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
piskopathamsi
Gerçek AdHakkı Can İlkbahar
Doğum Tarihi27 Temmuz ****
MeslekWeb Tasarım ve Yazılım Geliştirme Uzmanı
Konumİstanbul,Avcılar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 37
Son mesaj tarihi: 3 yıl önce
Son giriş tarihi: 13 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
PS3 slim , 1 TB , oyun dolu full aksesuarlı başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
SATILIK KINGSTON HYPERX 3K 120GB SSD 180 TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Urun yurtdisindan alinmistir. Sifir acilmamis kutusundadir. Istanbul ici kucukyali bostanci civarindan elden teslim edilir. Havale yada eft yapa... Mesaja git »
SATILIK PAL XBOX ONE başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
1 aylık cihazımı satıyorum pal xbox one+sniper elite 3 oyunu, 23 ay kahraman elektronikten garantisi var istediğim fiyat 1200 liraSistem Notu : Bu ila... Mesaja git »
Satılık Xbox ONE / Kutusu açılmamış Sıfır başlıklı konuyu favorilerine ekledi (4 yıl önce)
Dün Multiplayer-Microsoft ile gerçekleştirilen Xbox One ödüllü Fifa 14 turnuvasını kazandım ve ihtiyacım olmadığından dolayı satıyorum ürün kesinlik... Mesaja git »
Bugün BSC Ekibi Olarak Media Markt'ta Xbox One Tanıtımındayız! başlıklı konuya yorum yazdı (4 yıl önce)
Bende bir konuda eleştirimi dile getirmek isterim. Talha bey sağolsun tanıtım alanında herkesle çok ilgilendi ve güler yüzünü kimseden esirgemedi ona ... Mesaja git »
Deneyimli Arkadaşlardan Kasa Tavsiyesi İstiyorum - 4 Seçenekli başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Hocam bugun kasa elime ulasti benim kuytu yerde neler sergileyecek bakalim ilk izlenimlerimi paylasirim... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, emektar anakartımı ve işlemcimi artık sistemimi güncellediğim için satıyorum. 2006 yılında alınmış bir anakart çok temizdir asla i... Mesaja git »
Asus r9 270x dcu2 top - 430 tl başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Takip... Mesaja git »
SATILIK ASUS GTX 660 TOP EDİTİON başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Kartın herhangi bir sitedeki linkini atabilirmisiniz? bu meletlerin bir sürü tipi varda bilgilendirme açısından iyi olur... Mesaja git »
Deneyimli Arkadaşlardan Kasa Tavsiyesi İstiyorum - 4 Seçenekli başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Corsair Cabridge 400R kasasını sipariş vermiş bulunmaktayım. İlginiz için teşekkür eder iyi bayramlar dilerim.... Mesaja git »
Arkadaşları

nebube

Sivridis

Herakles.

n0.pRobLem

Musketeer.

xboxman

B.M.W
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Opel Corsa
Mobil cihaz
iPhone 4S
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PC
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Ses Sistemi
Ses Sistemi
Notebook
Asus
Xbox Live GamerTag
hilkbahar53
Basketbol
Fenerbahçe
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Zotac
Modem
Linksys

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.094