Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
barbar_77
Gerçek Adbasar bar
Doğum Tarihi1 Temmuz 1984
KonumYalova,Merkez
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 12
Son mesaj tarihi: 12 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yeni Nesil Xiaomi Air 13 Laptop 754 $ / Xiaomi Piston Freş Kulaklık 3 $ başlıklı konuyu favorilerine ekledi (12 gün önce)
Xiaomi Mijia 0.5mm İmza Kalemi Xiaomi Mijia 0.5mm İmza Kalemini [ TRGBTR0245 ] İndirim koduyla "0,99" dolara alabil... Mesaja git »
Evmanya.com Stokları eritiyor Lambaderler 39,99 tl başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
yapay çiçek 1 tl kargo her yeni üründe katlanarak artıyor 8 adet cicek 8 tl kargo 30 tl yersen bence indirim falan yok... Mesaja git »
N11,e-bebek, Avansas,Defacto, indirim SIFIR ve DEVİRLİ HESAPLAR başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
hızlı cevap için teşekkürler tam ihtiyacım oldugunda yetişti... Mesaja git »
Bebek Maması ve Bezi İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
BEBEK BEZİ İÇİN YARARLI BİLGİLER Bebek bezi, bebeğinizin 2.5-3 yaşına kadar ihtiyaç duyacağı ürünlerin başında gelir. Bebek gelişim uzman... Mesaja git »
Joker 20 TL Yüklemiş başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
banada mesaj geldi fakat gelen giden yok [\&o]... Mesaja git »
ChatSim 1 yıllık paket bedava (kargo ücreti var) başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ihtiyacı olan icin güzel birde turk telekomda böyle bir hizmet var 19tl 14 ülkede gecerli... Mesaja git »
denedim bir alana bir bedava da ndense fiyat düşmüyor... Mesaja git »
Finish Quantum 144'lü (2x72) 49,90₺ başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
bu fiyata aynı satıcıdan Finish Hepsi 1 Arada 110 ad 2 adet aldım ertesi gün kargo yaptı benim bir sorum olucak bilen varsa cevaplarsa sevinirim ... Mesaja git »
Fiat Servis Kampanyası Mayıs 2017 başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
120 tl yağ bakımı anlaştık aracı iceri aldılar sonra benden 40 tl de karter tapası için istediler biraz tartışmadan sonra bedava verdiler. [\&o]... Mesaja git »
Asus K555UB-XO099D başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Merhaba arkadaşlar arkadaşımda bu laptop dan var 4 GB RAM daha alıp 8 GB ta yükseltmek istiyoruz hangi sini önerisininiz. Kingston valueram 4gb... Mesaja git »
Arkadaşları

linguist2000

pppoe

Robbens
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
BAŞAR
Hakkında
basar

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.292