Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
wcknzz
Gerçek AdSteve Wackness
Doğum Tarihi14 Haziran 1991
MeslekÖğretmen
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Yuklu oyunlarinizin SS'i başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
SATILIK 4 GB DDR3 1333 MHZ BELLEK başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
pm attım cevap verirmisin acaba... Mesaja git »
Elinize sağlık çok şık ve modern olmuş. Hayır işi değil bu reklamlar rahatsız edici değil taş yiyecek değilsiniz milletin dediklerini takmayın.... Mesaja git »
AMD RYZEN (Ryzen 5 1400 İncelemesi) (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar yakın zamanda Gtx 1050 Aldım. İşlemcim İ5 760 Olduğu için epey bottleneck yapıyor. İşlemci anakart ram değiştirmeyi düşünüyorum. Hedefim 2k... Mesaja git »
ALINIK 300-1500 tl arası en az i3 olmak kaydıyla laptoplar başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
pm gönderdim ilgilenirsen sevinirim... Mesaja git »
https://30days.ubi.com/Promotion/Calendar bu adreste 30 gün boyunca hediyeler dağıtılacak arkadaşlar benim haberim yoktu konuda göremedim göremeyen... Mesaja git »
FOOTBALL MANAGER SERİSİ 2016 - [510 ÜYE] - [ANA KONU] - [13 KASIM 2015] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yabancı bir forumda bulduğum taktiği paylaşmak istiyorum arkadaşlar tamamıyla alıntıdır. Ben sadece önemli noktaları çevireceğim. Taktiğin adı ; ... Mesaja git »
RP Satışından önce bedava RP dağıtacağız içeri !!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Silver 4 Oyun nasıl taşınır Silverdan nasıl çıkılır başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
trdeysen nickini ver ekliym anlatıym elimden geldiğince yardımcı olayım... Mesaja git »
tictoc 100 tl hediye çeki - yeni kampanya başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
id akgot yeni acıldı hemen geri eklerim... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.109