Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HaydarrJr
Bir Önceki Kullanıcı Adıcrnl
Gerçek AdOnder Turkan
Doğum Tarihi31 Temmuz ****
MeslekMühendis
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 7 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Oğuzhan Özyakup kırmızı kart başlıklı konuya yorum yazdı (7 sa. önce)
Trabzon maçı öncesi, maç bittikten sonra kırmızı kart görüyorsa ve bu sizin takımınızın kaptanıysa bu durumaa ne söylediyse de sevinilmez arkadaşlar. ... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Steam link ile ilgili bir bilgisi olan haber duyan var mıdır? App olarak gelecek mi acaba KU7000 serisine?... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 İçin Sıcak Fırsatlar başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Merhaba Arkadaşlar; Konusu vardıda ben mi görmedim bilmiyorum. Öyle bir durum varsa konu silinebilir. Xiaomi Mi6 ürünü gittigidiyor üzerinde satışa çı... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Parlaklık genelde Eko çözüm içerisinde enerji tasarrufu ve min arka ışıkla ayarlanıyor normal ayarların dışında. bende ikisi de açık örnek olarak. gün... Mesaja git »
Şu ana kadar TV bir problem çıkarmadı. Ekranın kavisli olması bence önemli bir özellik. Farkı hissettiriyor, fakat ku7000 i hiç görmediğim için karşıl... Mesaja git »
Merhabalar, ben evimde 55ku7350 kullanıyorum. Tv ile ilgili teknik özelliklerini geçersek, kullanım açısından, çok teknolojiyi kurcalamayı, ayar çekm... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhabalar, TT'nin yeni tanıttığı yaz fırsatları paketlerinde 6GB paketi 29₺+vergi. Bana sorarsanız böyle bir davranışta bulunmayın. Fiyat b... Mesaja git »
Yeni Yil 8GB Tarifesi 29TL-(TürkTelekom) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Bugün aradılar beni 1000 dk ve sms ve de 8 gb 30 tl dediler. Ben de bana prime mh nin yaptığı terbiyesizliği anlattım ve hattımı taşıyacağımı çok muts... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ufak bir araştırma yapın istiyorsanız teyit için. Hiçbir sitede 4,5 G kısmında band 20 desteğini görmedim ben.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Mi 6'ların şu anda Türkiye'ye getirenleri arasında band 20 özelliğine sahip versiyonu yok. Donanımsal mı yazılımsal mı çok bir bilgim yok, ama telefon... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.148