Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HaydarrJr
Bir Önceki Kullanıcı Adıcrnl
Gerçek AdOnder Turkan
Doğum Tarihi31 Temmuz ****
MeslekMühendis
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Beta Uygulama Öneri.. başlıklı konuya yorum yazdı (2 gün önce)
DH mobilin Android sürümüyle ilgili bir problem olabilir o zaman ya da güncellenmemiş versiyonunu kullanıyorsunuzdur. Ben gösterdiğim gibi IOS ta öyle... Mesaja git »
Beta Uygulama Öneri.. başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
Kategoriler ust kisimda ok tusuna bastiginizda gorunur hale geliyor, o kisimdan alt forumlara giris yapabiliyorsunuz.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ve ne kadar fiyata aldınız acaba?... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Basit olarak; herşeyi düzelttiğini, hızlı pikselleşmenin sona erdiğini ve siyahlaşmaların (noktalardan bahsediyor galiba) 4K sırasında artık olmadığın... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Miui Türkiye'de elden satan kişiler 1800 1900 civarına satıyorlar şuanda. Maliyet durumunu bir yere kadar açıklamaya çalışmışlar kendilerince. Hepsibu... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşın biri 1180.5 in sizin yaşadığınız bazı sorunları çözdüğüne dair bir konusu var. Fakat hangi model kullandığını göremedim.... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Hocam Bangood dan almanın riski yok mudur peki? diğer imei kayıtlarını falan geçiyorum, onlar çok önemli değil de kargonun gümrüğe takılması ya da gel... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 gün önce)
Detaylar gelecek 28Nisan da satışta çıktı Teknik özellikler Ekran : 5.15inç 600nit 2.5d FullHD Seramik gövde CPU : Qualcomm Snapdragon 835 8 çekir... Mesaja git »
Xiaomi Mi6 Ana Konu ve Kullanıcı kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
Sakincasi yoksa hocam kaca ve nerden aldiginizi paylasabilir misiniz? Bir de kullanim tecrubelerini. Ben de seramik kasa dusunuyorum, fakat o fiyat fa... Mesaja git »
Abi net üzerinden alım satım yapabilirsin. Çin'den mal getirt, sahibinden de sat. Yaşadığın yere göre turist yoğunluğu varsa turistlerin ilgi gösterdi... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.117