Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
HaydarrJr
Gerçek AdOnder Turkan
Doğum Tarihi31 Temmuz ****
MeslekMühendis
KonumAnkara,Yenimahalle
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 21 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Acemi de usta da ayni yer seninle.... Mesaja git »
Yerler ayni kardes seninle benim.... Mesaja git »
Arkadaşlar 1709 versiyonu için bir süre beklemenizi öneririm. Beklemek istemiyorsanız da sistem yedeğinizi kesinlikle almanızı öneririm. Lakin özellik... Mesaja git »
Windows 10'un yeni tasarımına "Çin malı macOS" benzetmesi başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
17 Ekim (Bugün) saat kaçta geleceği ile bilgisi olan var mı arkadaşlar?... Mesaja git »
Voidu'da çekiliş var beyler Football Manager 2018 için. Oyunu sipariş vermeyen arkadaşlar denesin derim.... Mesaja git »
Beyler Kasım celbi için tecili bozdurdum, tecilim normalde 2018 mayısa kadar devam ediyor. İş durumum var, şubede en son 20 ekime kadar gelip tekrar t... Mesaja git »
Vodafone Red tarifeleri biraz bu Lifecell olayına basar gibi geldi bana.... Mesaja git »
Oğuzhan Özyakup kırmızı kart başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Trabzon maçı öncesi, maç bittikten sonra kırmızı kart görüyorsa ve bu sizin takımınızın kaptanıysa bu durumaa ne söylediyse de sevinilmez arkadaşlar. ... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Steam link ile ilgili bir bilgisi olan haber duyan var mıdır? App olarak gelecek mi acaba KU7000 serisine?... Mesaja git »
Samsung KU7000 Kullanıcılar Klubu başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Parlaklık genelde Eko çözüm içerisinde enerji tasarrufu ve min arka ışıkla ayarlanıyor normal ayarların dışında. bende ikisi de açık örnek olarak. gün... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.078