Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
cournaleous
Gerçek Adbugra kuyucuoglu
Doğum Tarihi22 Mayıs 1991
Mesleksu ürünleri müh.
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 19 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 9 ay önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xiaomi mi band 2 - 99TL (hepsiburada) başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
geçende hb'dan aldım 2-3 gün kullandım saat takmayı bırakmıştım ancak telefonla eşleştirme problemi yaşayınca geri vermek zorunda kaldım bileklik anla... Mesaja git »
bir kızın boyu en uzun ne kadar olmalı sizce başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
buyuklerımız poposu yere yakından uzak durmak lazım derlerdi. birde 40 yasına geldımı fıcı gıbı olabılıyorlar. bu arada boyum 1.80 kız arkadasım to... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
evet 8.2.1.0 kararlı yuklu 8.1.2.0 sürümünden herhangi bir çarpıcı fark yok... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 5 ★ ANA KONU ★ başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
teşekkurler bolge değişince güncelleme geldi bölgeyi Hindistan olarak bıraksak sorun olur mu?... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Nokia 3310 incelemesi: Efsane geri döndü başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Farkındayım kur farkı bizim sorunumuz olduğundan ürüne pahalı diyemeyiz ona vurgu yapmak istedim ... Mesaja git »
Aydın Doğan için zorla getirilme kararı başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
bir boktan haberin yok 3 saat dizimi olur fln yazmışın başka dediklerinede açıklık getirirdim de Şuan lik medyadan biraz bahsedeyim sana tv reklam ha... Mesaja git »
Xiaomi Redmi 4X ile tanışın başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
Xiaomi de olmasa 3310'a kalicaz... Mesaja git »
Nokia 3310 incelemesi: Efsane geri döndü başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
49 liraya daha ne yapsın adamlar telefondan beklenen her görevi yerine getirebilecek sade bir cihaz olmuş akıllı cıhaz kullanamayan kişiler tel maşa ç... Mesaja git »
PlayerUnknown's Battlegrounds [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (10 ay önce)
aldım teşekkürler.... Mesaja git »
Arkadaşları

zx6r
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Mobil cihaz
Xiaomi
Operatör
Vodafone
ISS
Superonline
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Steam
cournaleous
TV
LG
Ses Sistemi
sony
Notebook
Monster
Fotoğraf Ekipmanları
Olympus
Kulaklık - Amfi
Monster
İşlemci
AMD
Anakart
MSI
Sabit Disk
SanDisk
Ekran Kartı
3VGA

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094