Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
reojuve
Gerçek Ad 
MeslekÖğrenci
Konumİstanbul,Sarıyer
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 1
Son mesaj tarihi: 3 gün önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Merhabalar, 35mm f1.4 satan arkadaş var mı?... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Hocam benim hattım da turkcell. Yeni sim kart takmıştım, kestirmeden yani.... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Arkadaşlar merhaba, sizde de bazen ulaşılamama sorunu oluyor mu? telefonda sinyal var gözükmesine rağmen aramalar gelmiyor bazen. çözümü konusunda bil... Mesaja git »
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
arkadaşlar merhaba istanbulda 35mm f1.4 ya da f2.0 lensini haftasonu için kiralayabileceğim bir yer var mıdır? internette bulamadım :( teşekkürler... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
AIDS ile mücadeleye dikkat çekmek ve fona katkı sağlamak üzere RED logolu ürünlerini tüketicilerle buluşturuyordu ancak ilk defa kırmızı renkli... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
hocam samsungun tüm programlarını kullanmıyorum diğerlerini bilemem ama örneğin saat uygulamasında bazen uygulamadan atma sorunu oluyor. önemli bir so... Mesaja git »
★★ SAMSUNG GALAXY S4 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
hocam ben 1 aydır firstflight n7 romunu kullanıyorum. pek soruna rastlamadım. tavsiye ederim.... Mesaja git »
SON GÜN !! SATILIK SIFIR Apple iPad Air 16GB Wi-Fi Gümüş MD788TU/A Tablet başlıklı konuyu favorilerine ekledi (8 ay önce)
Arkadaşlar herkese iyi forumlar dilerim, Elimde hepsiburada faturalı ve garantili sıfır ürün Apple İpad Air beyaz/spacegrey renk 9,7" tablet mevc... Mesaja git »
Apple iPad Air 2 Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
arkadaşlar merhaba. sizce 16 gb air2 alınır mı? yoksa air 32gb mi secilmeli? apple'in 16gb ipadleri sitesinden kaldirmasi kafami karıştırdı. ileride g... Mesaja git »
xXX FUJIFILM " X " İnceleme ve Paylaşım XXx başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
1. çok büyük bir yavaşlık yok. ardarda çekimlerde makinenin buffer'ı x-t1 kadar iyi olmadığı için bir miktar yavaşlıyor. ama normal çekimlerde pek sık... Mesaja git »
Arkadaşları

steven_stiffler

temasnick
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DH-VM2
0.141