Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Barış26
Gerçek AdBarış İleriye
KonumEskişehir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 241
Son mesaj tarihi: 5 gün önce
Son giriş tarihi: 15 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları7
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Benim internetim de dün sabahtan beri kesik. Hem OİM'den yazdım hem de buradan yazdım. Size dün PM gönderdim ama hiçbir cevap yok. Foruma girip sadece... Mesaja git »
TurkNet Destek Burada başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Merhaba. İnternet kesintisi ile ilgili size PM atmıştım. İlgilenebilirseniz sevinirim.... Mesaja git »
Nvidia GTX 1170’in özellikleri sızdı: GTX 1080 Ti’ı yakalayabilir başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Cevap oldukça basit. Yurtdışındaki yatırımcı faiz için dolar/euro cinsindeki parasını Türkiye'ye getirip TL'ye çeviriyor. Piyasadaki dolar miktarı art... Mesaja git »
Çalışma Saatleri AZALTILSIN başlıklı konuya yorum yazdı (16 gün önce)
Zaten bir insanın günde 9-10 saat aralıksız çalışması imkansız. Türkiye'de olan şu: Adam 9-10 saat işbaşında olmasına rağmen aktif olarak 6-7 saat ça... Mesaja git »
Yönetim ve Dursun Özbek İSTİFA! başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
Dursun denen hainden kurtulduk sayılır. Sonunda taraftar bir oh çekebildi.... Mesaja git »
Nvidia GTX 1170’in özellikleri sızdı: GTX 1080 Ti’ı yakalayabilir başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Artık "padişahın" inadını bir şekilde kırıp, bir şekilde ikna edip faiz arttırmayı başardılar. Zamanında artırmadıkları için 300 baz puan gibi anormal... Mesaja git »
Nvidia GTX 1170’in özellikleri sızdı: GTX 1080 Ti’ı yakalayabilir başlıklı konuya yorum yazdı (26 gün önce)
Dolar 4.90'ı gördü bile. TL tam anlamıyla çöküşte tüm para birimlerine karşı. Merkez bankasının eli bağlı, bağımsızlığı anca sözde. Hukuk oldu guguk. ... Mesaja git »
24 Haziran Seçimleri[ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Türkiye'nin yaklaşık %25'i aktif bilgisayar kullanıcısı. Tayyip zaten asıl oyu kalan %75'lik kesimden alıyor. Kalan %75'lik kesim tüm haberleri ele ge... Mesaja git »
AKK Sonrası İnternet Tarifeleri (Olması gereken) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
İstediğin gibi oranlayıp verebilirsin. Upload işi sağlayıcının insafına kalmış. İsterse simetrik bile verebilir. Bana göre %40 ev kullanıcısı için iyi... Mesaja git »
AKK Sonrası İnternet Tarifeleri (Olması gereken) konusunu başlattı (2 ay önce)
1) Kota tamamen kaldırılacak. 2) Cihaz dayatması tekelcilik suçudur. Fiber paketlerde verilen routerlar istek üzerine olacak. İsteyen kendi routerını ... Mesaja git »
Arkadaşları

medonk

KaTSuYa

Routine

isates26

tello2

Lord Sparhawk

ycp322
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILIK - Corsair H100i
Alıcı: scalebor90
Tarih: 12 Haziran 2015; 11:26:39
Yorum
güvenilir bir arkadaş
Genel Puan

Ürün: SATILIK - Sony MDR-1RBT Bluetooth Kulaklık
Alıcı: anaksagoras
Tarih: 2 Aralık 2014; 19:54:07
Yorum
gönül rahatlığı ile alışveriş yapabileceğiniz ve güvenebileceğiniz bir kullanıcı. teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: [SATILIK] Gigabyte GTX770 WF3X OC 2GB
Alıcı: Abazzers
Tarih: 23 Ağustos 2013; 23:47:40
Yorum
sorunsuz alışverişti teşekkürler
Genel Puan

Ürün: SATILIK: Palit 9600GT Sonic 512mb
Alıcı: metro03
Tarih: 24 Ağustos 2011; 14:00:26
Yorum
sorunsuz bir alışveriş oldu. teşekkürler..
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.125