Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
kilci_60
Gerçek AdMustafa YÜCE
KonumÇorum
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 5 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
29,28 GHZ ile çalışan işlemci ( AMD SEMPRON 140) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Colindark kardeşim bu sektörde yeni olduğunu düşünerek soğutucu alüminyuma vida attım soğutucu fn için yoksa anakarta via atmış olsam emin ol o k... Mesaja git »
29,28 GHZ ile çalışan işlemci ( AMD SEMPRON 140) başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
abi tek sıkıntım var bu arızayı ilk çıkarmaya başladığında kuzey köprüsü çok ısınıyor diye vidalayarak soğutucu taktım vida izleri garantide sor... Mesaja git »
Metin abi denemediğim bişey kalmadı ana kartı 2.3 gün pilsiz bıraktım. Bütün tellerini akım yokken kısa devre yaptırıp statik elektriğini aldım R... Mesaja git »
Merhabalar 5 yaşındaki oğlum 1,5 ay önce biosta bişeyler yapmış ne olduğunu anlayamadım. bios güncellemesi, anakartın kasadan temassızlığı, ram... Mesaja git »
FX4100 ve MSI A760GM-P23 başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: fixriterzi ahanda burdan oku arkadaş güzel anlatmış. http://forum.donanimhaber.com/m_54810474/tm.htm teşekkürler hoca... Mesaja git »
Msi 760GM-P23 (FX) nasildir? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: gamblerbarbo hocam 970a-d3 aldiniz heralde? MSI 760GM-P23 yok bulabildiğim sempron 145 oldu. oda kar sebebiyle ist... Mesaja git »
Msi 760GM-P23 (FX) nasildir? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: gamblerbarbo batikent vatanda yoktu bu kart,o yuzden gigabyte 970a-d3 aldim.ayrica bunlari iade edip yeni anakart ve ekran k... Mesaja git »
FX4100 ve MSI A760GM-P23 başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
evet hocam montajını filan yaptım bios update bekliyoo sadece... Mesaja git »
FX4100 ve MSI A760GM-P23 konusunu başlattı (7 yıl önce)
FX4100 ve MSI A760GM-P23 işlemci anakart uyumunu sağlayamadım ekran hiç görüntü vermiyor. araştırmalaarım flash bellekten de yüklenebilen bios so... Mesaja git »
SATILIK AMD Sempron 140 CPU. 35 TL... başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
abicim ben tokattayım zahmet olmazsa otobüsle gönderebilirsen yarın saat 10 da para hesabında. kargo 1 gün sürer. iş yeri açtım ana kartla işlemci ... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Hep mutluluk beni kovaladı ben kaçtım
Şimdi sıra bende kaçma mutluluk...

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.117