Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Pierce-34
Gerçek AdBurak Kaleli
Doğum Tarihi25 Mart 1994
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 7 gün önce
Son giriş tarihi: 2 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
Arkadaşlar +30 Transfer List Size yollayabilir mi acaba biriniz?... Mesaja git »
DESTINY 2 | ANA KONU | 6 EYLÜL başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Arkadaşlar merhabalar. Clan arayan varsa; lightı önemsiz, eğlenmeyi bilen, iletişimi iyi olan arkadaşlar PSN'den samtasstud ya da TheStromile'ı ekleye... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (29 gün önce)
Verdiğim sipariş 27'sinde teslim edilecek görünüyor ancak aşağıdaki güncellemeden sonra güncelleme yapmadı Amazon. Ne olmuş olabilir?... Mesaja git »
27'sinde gelecek görünüyor ancak aşağıdaki güncellemeden beri güncelleme yapmadı Amazon. Ne yapmalıyım sizce?... Mesaja git »
Pubg oynayan varsa kaç fps alıyor acaba ve hangi ayarlarda?... Mesaja git »
hocam yanlışınız var hdmi 2.0 144 hz bile destekliyor... Mesaja git »
Ben de cumartesi günü sipariş verdim. Sanırım Irma Kasırgası nedeniyle sorun yaşanıyor. Hala kargoya veremediler :(... Mesaja git »
GWENT: The Witcher Card Game [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar yeni başladım. Scrap kasmanın kolay yolu nedir? Bu Tier 1-2-3-4 reward sistemi varmış sanırım ama ona geçebilmem için önce iyi kötü bir dec... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Iphone 7 Plus kullanıyorum. Geçen hafta bluetooth cihazları bulurken, bugün sabahtan beri hiçbir cihazı bulmuyor. Network ayarlarını sıfırladım, itune... Mesaja git »
Pokémon GO Büyük Güncelleme Geldi! başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar iOS için nereden yükleyebilirim. Eski yöntem çalışmıyor maalesef :(... Mesaja git »
Arkadaşları

Exam05
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.053