Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Pierce-34
Gerçek AdBurak Kaleli
Doğum Tarihi25 Mart 1994
Konumİstanbul,Beşiktaş
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 13 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Rui Costa sbcsini yapmak için biraz daha bekleyeyim mi yoksa tam zamanı mı sizce?... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Defans oyuncularımdan seken toplar ya kalecimi yanıltıp gol oluyor ya da rakibin önünde kalıyor. Yediğim gollerin yüzde 70'i bu şekilde. Cidden illall... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Bu kadro için önerini alabilir miyim? Ya da 1.6-1.7 civarına daha farklı bir kadro kurulabilir mi? David Luiz dışında içime sinmeyen oyuncu yok kadro... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
lukaku'yu denemiştim açıkçası çok memnun kalmamıştım ama deneyebilirim belki. tavsiye için teşekkürler :)... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Merhabalar, elimdeki 83 ratingli kartları satmaya başladım yavaştan. Yaklaşık 2.2-2.4 milyon civarı para olmasını bekliyorum. Aşağıdaki kadroyu kurmay... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben hem ligue 1 sbcsinden bir gün önce hem de mls poty sbcsinden bir gün önce yaklaşık 200-300 tane oyuncu depoladım böyle. hiçbiri kaybolmadı ancak s... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Tech avion için genelde kimleri kullanıyorsunuz acaba? Benim ticaretini yaptığım oyuncularla kıyaslama yapmak istiyorum da yazmanız mümkün müdür?... Mesaja git »
[PS4] FIFA ULTIMATE TEAM (ANA KONU) başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar +30 Transfer List Size yollayabilir mi acaba biriniz?... Mesaja git »
DESTINY 2 | ANA KONU | Curse of Osiris DLC 5 Aralık başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Arkadaşlar merhabalar. Clan arayan varsa; lightı önemsiz, eğlenmeyi bilen, iletişimi iyi olan arkadaşlar PSN'den samtasstud ya da TheStromile'ı ekleye... Mesaja git »
Amazon Rehberi başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Verdiğim sipariş 27'sinde teslim edilecek görünüyor ancak aşağıdaki güncellemeden sonra güncelleme yapmadı Amazon. Ne olmuş olabilir?... Mesaja git »
Arkadaşları

Exam05
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.109