Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scarl@
Gerçek AdMurat
Doğum Tarihi11 Temmuz 1986
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 14 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
GRAMMAR KİTAPLARI TAVSİYE BÖLÜMÜ. başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
English grammar serisi sanırım artık tr de satılmıyor.... Mesaja git »
KASİYER KIZDAN HOŞLANIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
Arkadaşlar çok bilindik bir konu farkındayım ama ilk defa başıma geliyor, 33 yaşında bir abiniz bir kardeşiniz olarak bana lütfen ciddi yardım edin. ... Mesaja git »
Uzun yolda herkesin yaşadığı olay başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dün şehir içinde 50 km/h ile sağ şeritten ilerliyordum. Belediye otobüsü geldi arkama selektör yapıyor korna çalıyor, yolda bir şerit daha vardı da b... Mesaja git »
Ps4 Slim 500gb 599TL (BIM - Tavsiye) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
5-6 ay önce bizim buradaki şubeden (samsun atakum) 350 tlye 500gm xbox 360 almıştım çalışanlar bihaberdi piyasasından, gidip bakayım belki vardır ama ... Mesaja git »
Kış geliyor ohh be başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Geçen yıl hunharca kar yağmış, yoğun yağış altında gece bankamatiğe giderek donma tehlikesi yaşamıştım çok güzeldi, aynı performansı bu yıl da bekliyo... Mesaja git »
Sanat başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Çok güzel konu, bunca saçma mesele içinde biraz olsun ruhumuz okşandı, Nacizane bikaç çalışma da benden olsun ki güzel çizimlerin güzelliği belli olsu... Mesaja git »
EVLİLİK ÜZERİNE SOHBETLER başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Burada yabancıya yer yok galiba..... Mesaja git »
Ev ve kira fiyatları daha nereye kadar artacak ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ben Gaziantepe öğretmen olarak atandım yalnızca iki gün kaldım ev tutup geri döndüm, O iki günde öyle evler gördüm ki, 650 tlye 1+1 dedikleri bir eve ... Mesaja git »
Path of Exile [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Bu oyunu iki kişi multiplayer oynayabilir miyiz?... Mesaja git »
Ev ve kira fiyatları daha nereye kadar artacak ? başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Gaziantepte 12-13 m2 1+0 klübeye 550 tl veriyorum, Samsunda tavuklarımın kümesi 30 m2 kıskanıyorum vallahi.... Mesaja git »
Arkadaşları

EmRe 1905
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.102