Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scarl@
Gerçek AdMurat
Doğum Tarihi11 Temmuz 1986
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
#DirenDonanımHaber - 26 MAYIS- Biz Susarsak Ne Kalır Geriye ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cumhurbaşkanlığı Halkla İlişkiler Başkanlığına göndermiş olduğunuz başvurunuz alınmıştır. Başvuru Numaranız 1212162... Mesaja git »
#DirenDonanımHaber - 26 MAYIS- Biz Susarsak Ne Kalır Geriye ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bu ülkede adalet duygusu o kadar yıprandı ki artık vatandaş bir gün devlet adalet sağlayamıyor kendi işimi kendim görürüm derse ne olacak. ya da 90'la... Mesaja git »
İslam Nasıl Tahrif Edildi? Kuran Vs Peygambere Uydurulan Hadisler başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dünyaya şöyle yukarıdan bir bakalım Terör, yoksulluk, cehalet, açlık nerelerde haritada işaretleyelim, sonra buraların yüzde kaçı müslüman diye bir ba... Mesaja git »
iyi sen bilinçli yazmışsın, yıllar yıllar önce duygularımı sms kutusunda yazılı düşünürken kapanan ekranı açmak için gönder tuşuna basmıştım, ... Mesaja git »
[PS3] PSN Kardeşliği Oyun TAKAS Bölümü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
The Last Of Us GOTY tr, tek hak 25 tl Resident Evil Deluxe Starter Pack tr, tek hak 16 tl Takas tekliflerine açığım... Mesaja git »
[PS3] PSN Kardeşliği Oyun TAKAS Bölümü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
resident evil deluxe starter pack tek hak 16 tl (takas olur) Last of us goty tek hak takaslık (gta5, rdr, gow..)... Mesaja git »
[PS3] PSN Kardeşliği Oyun TAKAS Bölümü [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Last uf us ortak arıyorum.... Mesaja git »
Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Peki hocam bir şey daha merak ediyorum. kolayı musluk suyu ile yapıyorlarmış doğru mu ?... Mesaja git »
Mcdonald's Da Çalışıyorum Soruları alayım başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Buna ne diyeceksiniz? "Ünlü İngiliz aşçı Jamie Oliver, tüketim kültürünün en büyük simgelerinden biri olan McDonald’s'a karşı açtığı ... Mesaja git »
çekilişe katılmak istiyorum.... Mesaja git »
Arkadaşları

EmRe 1905
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.093