Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scarl@
Gerçek AdMurat
Doğum Tarihi11 Temmuz 1986
KonumSamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 14
Son mesaj tarihi: 21 sa. önce
Son giriş tarihi: 31 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kime verdiniz oyu?(Aileler ile birlikte) başlıklı konuya yorum yazdı (21 sa. önce)
Ben ince + saadet Annem meral + akp son dakika hamlesi ile. Babam muhtemelen rte + akp sormadım.... Mesaja git »
Okul İdaresine Tazminat Davası başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
Kardeşim ben de bir öğretmenim, kimler sınıf geçiyor sen hayli hayli geçmelisin, gidip il/ilçe milli eğitime şikayet et, keşke dönem kapanmadan gitsey... Mesaja git »
Dikkat! Bayramda 58 ölü - 392 yaralı! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Arefe günü 12 saat boyunca yolda olacağım tek başıma, lastiklerime güvenmediğim için değiştirdim ama airbag çalışmıyor inşallah gerek kalmaz. Henüz öl... Mesaja git »
Donanımhaber Cumhurbaşkanlığı Seçim Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (17 gün önce)
2011e kadar ak partiye oy vermiş birisiyim, ailem de tümüyle ak partili, dolayısıyla geçen süreçte yaşadığım değişim düşündürdü bir an.... Mesaja git »
Donanımhaber Cumhurbaşkanlığı Seçim Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
Hayatımda chp adayına oy vereceğim aklıma gelmezdi.... Mesaja git »
24 yaş üstü bi halt olamamış insan var mı aranızda başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Var hocam, yurtdışına gitmeye çalışacağım.... Mesaja git »
24 yaş üstü bi halt olamamış insan var mı aranızda başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Mebi basamak olarak kullanacağım, atanırken de hedefim buydu, ama bu kadar kötü bir durumu beklemiyordum o da ayrı.... Mesaja git »
Yaş 32, bu yıl öğretmen olarak atandım, bi halt olabildiğimi düşünmüyorum, yl yapıyorum mebden bir an önce kurtulursam bi halt başarmış sayacağım kend... Mesaja git »
Kız arkadaşınızın boyu kaç olsun isterdiniz başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
193'üm 173 olsa iyi, olmasa da hayıflanacak değilim... Mesaja git »
HYUNDAİ i20 KULÜBÜ 433 ÜYE ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Merhaba arkadaşlar, üç ay önce bir 2013 1,4 crdi jump aldım aracım 50 bin kmde, aracın yakıtından gidişinden çok memnunum fakat canımı sıkan bir sorun... Mesaja git »
Arkadaşları

EmRe 1905
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.109