Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Onvious
Gerçek Adonur y
Doğum Tarihi4 Şubat ****
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 11 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
sadece 14 sayfaydı ama güzeldi... Mesaja git »
---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! başlıklı konuya yorum yazdı (24 gün önce)
yeni sayı cıktı. eski karakterleri tekrar görmek güzeldi. artık nami daha fazla aktif olur gibime geliyor. Kız, zeus'u aldı ya la.... Mesaja git »
BERSERK ベルセルク başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
https://imgur.com/gallery/lGA2A01 yeni sayı.. keske hiatus olsaydı... Mesaja git »
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
y520 de sanırım 1060 ın mobil versiyonu var %10-15 daha az performans veriyo diye biliyorum... Mesaja git »
---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
brulee ye cok gıcık olmustum ama, katakuriye o gülüşünden sonra butun gıcıklıgım gitti... Mesaja git »
---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
ben bu sayıyı gercekten begendim, güzel bir kapanıs oldu. Pudding e uzulmemek elde degil.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
arkadaslar, undervolt deneyen oldu mu? - kaça kadar düşürünce performans kaybı olmuyor. Ben -130 a cektim ama sıcaklık degerlerinde bir fark olmadı. S... Mesaja git »
güzel bölümdü, pudding'i ve reijuyu bir daha görememek üzecek biraz... Mesaja git »
BERSERK ベルセルク başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
27 nisanda seri geri dönuyor. Kısacası mangaka ara vermemiş, sadece bizi trolledi.... Mesaja git »
---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
şimdi neye üzüleyim, bizimkilere ne olduguna mı? yoksa haftaya sayı olmadıgına mı?... Mesaja git »
Arkadaşları

South Korea

napolyon07

maknc

Ottoman 1453
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.115