Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Onvious
Gerçek Adonur y
Doğum Tarihi4 Şubat ****
Konumİstanbul,Beylikdüzü
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 10 Haziran 2009
2. el mesaj sayısı: 3
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 11 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
bios update yaptım. sanki laptop'un performansı biraz dustu gibi geldi.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
hocam ben yeni bios update i yuklemedim, bende masaustu sag tıkda bir sorun yok nedense. hocam 1 ay oldu alalı, simdilik bir sorunu yok laptop un. ... Mesaja git »
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (8 gün önce)
hocam ben n11 üzerinden, tekra market isimli magazadan aldım. Gayet iyi kutulanmıstı. Kutu icerigi bildiginiz gibi; dvd burner, adaptor vs.... Mesaja git »
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
hocam tesekkurler, dediginiz urune bakıyorum hemen... Mesaja git »
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
hocam onu biliyorum da :D, bazen turbo aktiflen bile 75i geciyor, saglama almak icin... Mesaja git »
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
iyi bir sogutucu bilen var mı?... Mesaja git »
Lenovo Legion Y720 (80VR008GTX) - İnceleme başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
herhangi bir şey degismis mi? bazen bios updateleri bazı şeyleri bozuyor da... Mesaja git »
---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
hocam 2 mi? ben 4 bolum diyorum.... Mesaja git »
SON DAKIKA Asgari ucret 1603tl oldu! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
dürüst olmak gerekirse, ben 50 tl falan zam bekliyordum.... Mesaja git »
---> One Piece [MANGA] <--- !!!-->SPOILER SERBEST<--!!! başlıklı konuya yorum yazdı (19 gün önce)
yeni sayı cıktı...... Mesaja git »
Arkadaşları

South Korea

napolyon07

maknc

Ottoman 1453
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.703