Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scoopi
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi16 Nisan 1986
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 12 sa. önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
hsbc advantage kampanyaları... başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
İlk sayfada 05327504477 diye yazilmis. Teb'in kac hocam?... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (12 sa. önce)
Yani oyle gozukuyor. Artik 2g kullanan yok gibi bir sey. Boyle olunca frekansin bir kismini 4g'de kullaniyorlar. Bu arada siz 900 mhz 10 mhz araligini... Mesaja git »
4G frekansları hakkında aklıma takılan bir şey var başlıklı konuyu favorilerine ekledi (15 sa. önce)
Son çıkan mimo(çoklu anten) frekans atlatma ve zaman atlatma teknolojileri daha karmaşık olduğu için basite indirgedim. 4Gde de bu tarz hücresel ağl... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 sa. önce)
Yok hocam ihalede satin aldiklari frekans araliklarini kullanabilirler sadece. Vdfn 900 mhz'i normalde 2g sebekesinde kullaniyordu. Artik 2g yogun... Mesaja git »
YANDEX MONEY TÜRKİYEDE KULLANILABİLİYOR MU? başlıklı konuya yorum yazdı (17 sa. önce)
Ben kullandım bi ara, sanal kredi kartımı tanımlayıp ilgili siteden yandex money ile alışverişi gerçekleştirdim. paypal kredi katı tr olunca onu bile ... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (18 sa. önce)
10 mhz ile max 75 mbit, 20 mhz ile 150 mbit diye biliyorum. yani 1 mhz'e 7,5 mbit oluyor.... Mesaja git »
Wifi Bağlantısı Kopuyor, Tekrar bağlanmıyor konusunu başlattı (18 sa. önce)
Merhaba arkadaşlar, 2015 model Dell inspiron 3543 laptop bilgisayarımda yıllardır wifi kopma sorunu var bir türlü çözemiyorum. Bir süre kullandıktan s... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (19 sa. önce)
Hocam sizin orda vdfn 900 mhz'de 10 mhz bant genisligi mi kullaniyor. Normalde hep 5 mhz kullaniyor. 5 mhz'in max hizi 37,5 mbps deniyordu, ondan sord... Mesaja git »
POLONYA DA 30GB 4G İNTERNET başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Paketi astigim icin 1 mb'a 15 tl alan vodafone aklima geldi... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
Turkcell ile ayni yerde ayni saatlerde 7 ay arayla yaptigim iki test var. 80 mbit olan cat3 cihaz. 40 mbit olan cat4 cihaz. Zamanla hizlar baya dusmus... Mesaja git »
Arkadaşları

Anbilivıbıl

XpressMusic34

Blindfire

qsdc35

TheDifference35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Notebook
Dell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR3
0.402