Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
scoopi
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi16 Nisan 1986
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 27 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 18
Son mesaj tarihi: 2 gün önce
Son giriş tarihi: 7 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları5
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Apple iPhone 8 ve 8 Plus Bilgi Paylaşımı ve Kullanıcı Kulübü başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 gün önce)
8 a1905 Plus a1897... Mesaja git »
Trust Kablosuz Ziva Mouse (12.90 TL) Ücretsiz Kargo başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Ben trust mouselarını beğeniyorum. Logitech de aldım ama beğenmedim, evde öyle duruyor. Bendeki 3 yıllık trust'u yenilemek için güzel fırsat oldu teşe... Mesaja git »
Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Bildirimlerde de gözükmüyor malesef... Mesaja git »
Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
Dergilikten dergi indirdim, fakat hesabım uygulamasında salla kazan yok oldu. Sizde gözüküyor mu?... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İlginç olan, vodafone'un elinde 3g ile aldığı 2100 frekansı var. 4g ihalesinde hepsini turkcell almıştı. 3g ile aldığı 15x2 mhz ve 5x1 mhz var diye bi... Mesaja git »
telekom tarifeleri neden bu kadar ucuz ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
İki defa avea kullanıp tekrar vodafone'a geçtim. Mesela şu an bizim köyde vdfn 2g-3g-4g, turkcell 2g-3g çekerken avea sadece 2g çekiyor. Onun dışında ... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Vodafone band 1 yani 2100 mhz frekanstan da yayın yaptığını ilk defa görüyorum. Elindeki diğer frekansları kullanmaması ilginç. Hız da resimdeki gib... Mesaja git »
Şarj tüketiminde 3G mi yoksa 4G mi daha verimlidir? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
4g'nin hayatımıza girdiği ilk gün 4g ile şarjın daha uzun gittiğini farketmiştim. Benim tlf 5s, 3g ile arasında yaklaşık 1 saat oynuyordu.... Mesaja git »
TÜM OPERATÖRLER 4,5G HIZ TESTİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
3g daha çok yer.... Mesaja git »
İphone 7 32GB mı 128GB mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
Uzun süre kullanacaksan 128 daha mantıklı. Tabi kullanım alışkanlığınız da önemli, hafızayı çok dolduran biri değiseniz 32 de işinizi görür.... Mesaja git »
Arkadaşları

Anbilivıbıl

XpressMusic34

Blindfire

qsdc35

TheDifference35
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Notebook
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Vodafone
ISS
Uydunet
Notebook
Dell

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.127