Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mitokondrioglukadayi
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Üsküdar
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 26 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 6
Son mesaj tarihi: 6 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları4
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ne dinliyorsunuz beyler? başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
Tam 11 sene once bir mekanize piyade olarak sinirda askerdim, kulaklikta bu sarki vardi, yine onu dinliyorum... Mesaja git »
Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Gunluk 100dk, neyse ki her hafta bip`ten 1gb aliyorum, kim 1gb ister saolsun. Yoksa turkcell cekilmez.... Mesaja git »
Turkcell hesabım 4.5G Salla Kazan Kampanyası başlıklı konuya yorum yazdı (27 gün önce)
Salla kazan 2gb haftalik verdi, ramazandan kalan 350mb`lik internet yarin bitiyor, onu harcamak yerine yeni gelen 2gb`i harciyor nete girdigimde, sacm... Mesaja git »
DIJITSU VN 10 KULE TIPI VANTILATOR başlıklı konuya yorum yazdı (28 gün önce)
Servisi cok basarili.... Mesaja git »
Cok agir olup barfiks cekenler ? (Vucut agirligim 105kg) başlıklı konuya yorum yazdı (30 gün önce)
Tugrabozan cok kaliteli ama keske satislarini normal sitelere kaydirsalar, facebook uzerinden olmasa, bence cok alan olur ve memleketin sporcularina d... Mesaja git »
Cok agir olup barfiks cekenler ? (Vucut agirligim 105kg) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Cunku ben oldum olasi hep kiloluydum, yemek yemeyi severim ve barfiksi 85-90 kiloyken 8 tekrarla ve pull up seklinde yapabildigime gore 105`te de yapa... Mesaja git »
Turkcell Babalar Günü Hediyesi - 4,5G Vestel Tablet 99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Urunun Vestel`le uzaktan yakindan ilgisi yok, FOXDA TECHNOLOGY denen cinli firmanin dizayni ve uretimi, vestel sadece markasini ve birkac bloatware uy... Mesaja git »
Cok agir olup barfiks cekenler ? (Vucut agirligim 105kg) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kesinlikle tugrabozan cok daha iyi ama malesef satis konusunda problem var, hicbir sitede yok, facebook uzerinden vs baglanti kurulmasi gerekiyor, hal... Mesaja git »
Turkcell Babalar Günü Hediyesi - 4,5G Vestel Tablet 99 TL başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Bugun framework-res.apk`yi editleyip config_voice_capable true yapip ses destegini actim ama gel gor ki, disaridan arandiginda ve arama yapmaya kalkti... Mesaja git »
https://www.amazon.de/Heavy-Grips-Fingerhantel-2er-Set-HG150200/dp/B00A6ZII0S/ref=sr_1_sc_3?ie=UTF8&qid=1496395036&sr=8-3-spell&keywords=heavygrips 1... Mesaja git »
Arkadaşları

SVSTRGMR

SiLGEC

Tremonster

alonevil
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
A true friend never gets in your way unless you happen to be going down. -Arnold Glasow.
Hakkında
1690d9138d29a15235bb3447a2b18d31D.gifd59292f9dee5730ee49a9019bf0e49afA.png

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHSQLZ
0.102