Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
dikmenibo
Gerçek Ad 
Konumİstanbul,Kadıköy
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Temmuz 2005
2. el mesaj sayısı: 556
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 24 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları19
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
biraz süre geçmiş konuya bakmayalı da, havada kalmasın :) continuous AF mark4 ile birlikte gelmiş..... Mesaja git »
İkinci el Sony Dsc-RX 100 ( III-IV-V ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Selamlar, mark 3 kullancısıyım. Gece çekimlerinde yetersiz olduğunu bilerek alırsanız kafanız rahat eder, sonuçta 1 inç sensörlü bir ürün, ne kadar i... Mesaja git »
G920 ile yerimi aldım :) ürün elime geçtiği gibi de fren pedalının içindeki lastik parçayı söktüm, tahta koysalarmış [8\|]... Mesaja git »
GR:Wildlands için darboğaz hangisi? CPU vs GPU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
değeri değmezi değil de, bana öneri lazım. bugün yarın zaten bu sistemi upgrade edeceğim, bu oyunu en az 1080p medium >30fps oynamak istiyorum, işlemc... Mesaja git »
GR:Wildlands için darboğaz hangisi? CPU vs GPU başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
arada yaklaşık %60 güç tüketimi farkı var, fiyat karşılığı ise ~%15. teşekkürler öneri için hocam, biraz daha araştırayım bu kartı.... Mesaja git »
Maalesef anakartım desteklemiyor.. ama q9550 opsiyonum var, uygun fiyata bulursam alabilirim. Peki neden 1050ti yerine rx570 öneriyorsunuz? dediğim g... Mesaja git »
GR:Wildlands için darboğaz hangisi? CPU vs GPU konusunu başlattı (3 ay önce)
Selamlar, Xbox'ta klavye mouse desteği olmadığı için Wildlands'i PC'de oynamak zorunda kaldım. Yalnız imzamda da görebileceğiniz gibi çok eski bir sis... Mesaja git »
Arkadaşım yurtdışına taşındığı için bilgisayarını satıyor. Donanımların garantileri devam ediyor ve kutuları duruyor. Donanımlar aşağıdaki gibi: İşlem... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Anladim hocam, bi standardi yok gibi gozukuyor bu isin :) esimde de ayni telefon var 3 aydir ve pil sagligi %100 gosteriyor. Benim dikkat ettigimin 10... Mesaja git »
Apple iPhone 8 / iPhone 8 Plus [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
3 yillik ipad air 2’min %89 olmasi zaten sasirtiyor beni :) iphone 8 ile pil kalitesi mi kotulesti apple cihazlarinda?... Mesaja git »
Arkadaşları

vozer

Soultrap

Diablo

sinangin

interrupt

l_a_b

MAICO

rommy6719

FRAGILE

mehmet328

Emre Kocakaya

likable06

designr

lapry

E.Berkan

areena34

eastnblue

dumenb

ruud_
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Intel Q9650 --- ASUS P5Q-Pro --- MSI GTX750ti TF 2GB --- Corsair Dominator 2x2gb + Kingston HyperX 2x2gb (DDR2 1066mhz) --- Coolermaster RC-690 --- Samsung HD321KJ --- iPhone 8 64gb --- iPad Air 2 64gb --- Xbox One S --- Sony RX100 M3 --- Sony WX80 --- Sony MDR-100ABN --- Jabra Sport Pace

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.156