Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Mertkan
Gerçek AdMertkan TUNCEL
Doğum Tarihi9 Nisan 1974
MeslekMimar
İlgi AlanlarıFotoğrafçılık-Elektronik-REMO DRUMS-60's-Hard Rock
KonumYurt Dışı/ Base: Ankara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Aralık 2001
2. el mesaj sayısı: 86
Son mesaj tarihi: 11 yıl önce
Son giriş tarihi: 11 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
: MERTKAN ustad nerede acaba... başlıklı konuya yorum yazdı (11 yıl önce)
Sevgili Arkadaşlar, Öncelikle hakkımda yazmış olduğunuz nazik düşünceleriniz ve iyi niyetleriniz için çok teşekkür ederim. Evet malesef taşınma s... Mesaja git »
: komşumu nasıl daha fazla rahatsız edebilirim ? başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Konuyu ses sistemleri bölümümüze taşıyorum, ancak sevgili @perspective yazılım üslubune biraz daha dikkat edersen sevinirim.... Mesaja git »
: FOTOĞRAF MAKİNESİ SATIN ALMA REHBERİ VE ÖN İNCELEMELER başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Sevgili @desiya, Seçim listendeki makineleri genel özelliklerine göre kısaca kıyaslamaya çalışayım; Olympus µ (mju) 500'ün artıları: Biraz d... Mesaja git »
: A520 ile tvden çekim yapmak mümkünmü başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Lütfen bir konu açmadan önce forumumuz içerisinde kısa bir arama yapalım. http://forum.donanimhaber.com/m_1304283/mpage_9/tm.htm... Mesaja git »
: Canon SD300 (Ixus 40) hakkında sorular? başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Sevgili @mekalde, Pek çok fotoğraf makinesinde kırmızı göz problemi bulunmaktadır, bunlara malesef (Her ne kadar flash patlatma seçenekleri içeri... Mesaja git »
: Evet ben de öğreniyorum! başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Sevgili @msurucu, Tüm sorularının cevaplarını içerisinde bulunduğumuz konuda pek çok defa yanıtlamaya çalışmıştım. Konuyu en baştan, içerisindeki tü... Mesaja git »
: FOTOĞRAF MAKİNESİ SATIN ALMA REHBERİ VE ÖN İNCELEMELER başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Sevgili @KeskinSirke, Daha derin bir araştırma yaptığımda LA-DC58F ile 58mm'lik pek çok filtrenin kullanılabileceğine hatta adaptör ve polarize filt... Mesaja git »
: yardım başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Sevgili @pErFeCt1, Bölüm kurallarımızı (Özellikle madde 3-a) dikkatle okuyup, konu başlığını değiştirirsen sevinirim. http://forum.donanimha... Mesaja git »
: ipod mini 4 gb mı olympus m:robe mu? başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Taşındı....... Mesaja git »
: DERS: Diyafram ve ENSTANTANE başlıklı konuya yorum yazdı (12 yıl önce)
Sevgili @chinaski, Nikon Coolpix S1 bas-çek olarak nitelendirdiğimiz, giriş seviyesinde ve malesef full manuel ayarları içerisinde barındırmayan ... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
[img]http://img62.exs.cx/img62/2117/Nikon.jpg[/img]ASUS P4P800 SE + P4 2,8E 1MB + HIS ATI RADEON 9600XT + 1,25GB TWINMOS DDR400 RAM + MAXTOR S-ATA 80GB
Hakkında
MTKN3 PRODUCTION
Since 1995

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.203