Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mussi47
Gerçek Ad 
KonumOsmaniye
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 23 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 13
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: dün
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
Merhaba arkadaşlar telefonun siparişini verdim: ekran koruyucu ve kılıf önerir misiniz? Ne kullanıyorsunuz? Çocuk var evde. Haşat etmeden korumaya a... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
bence de böyle. siz nereden aldınız?gümüş renk düşünüyorum. hepsi burada da 2 satıcı var detay elektronik ve telefon al diye acaba hangisi iyidir?... Mesaja git »
SAMSUNG GALAXY NOTE Fan Edition [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
merhaba arkadaşlar, hanıma anneler günü hediyesi olarak bu telefonu almayı düşünüyorum. tavsiye eder misiniz?? memnun musunuz ?... Mesaja git »
Carrefour 26x26 Lava Döküm Tava 39 TL başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Ulan bu lava döküm tavanın hepsini forumca biz aldık galiba. Bir bitmedi lava döküm tava konusu... Mesaja git »
2013 nisandan beri g2 kullanıyorum. Şeytan kulağına kurşun 0 masraf. Yakınlarda bir batarya değişimi planlıyorum sadece... Mesaja git »
Öğretmen maaşları başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Öğretmen maaşlarını düşürünce sorunlar çözülecek ülke olarak ileri gideceğiz diyorsun yane... Mesaja git »
Öğretmen maaşları başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
12 yıllık öğretmenim maaşım 3087 lira. Ek ders var eğer hiç tatil olmazsa 800 civarı oluyor. Yaz tatili sömestr da ek ders yok. Hasta olurda okua gide... Mesaja git »
Axess eticaret festivali başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Eyvallah hocam çok yardımcı oldunuz. Forumda espiri yeteneği üst duzey arkadaşlar var gerçekten. Nerden geliyor nasıl çoğalıyorlar belli olmuyor. En c... Mesaja git »
Axess eticaret festivali başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Arkadaşlar hem yılsonu hem e ticaret hemde shell kampanyası birleşir mi ?... Mesaja git »
LPG alışverişleri kampanyaya dahil değildirden sonrasını okumadım. Tam o cümlede kaldım... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.172