Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Alucard:.
Gerçek AdMurat Akpınar
Doğum Tarihi24 Mart ****
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 16 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 15
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları20
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
RED DEAD REDEMPTION 2 [ PS ANA KONU ] [TÜRKÇE REHBER] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
yeni video geldi... Mesaja git »
SEAT LEON MK3/5F ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Abi işte babama anlatamıyorum benim dediğime güvenmiyor lüzumsuz ne kadar adam varsa dahil oluyor işin içine... Mesaja git »
PS4 Bilgisayara Bağlamak [ÇÖZÜLDÜ] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
sanırım bu video da adam istediğim şeyi yapıyor elgato ile yapılabiliyor.... Mesaja git »
PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
ben web sitesi üzerinden kayıtlı kartımı sildim 1 gün sonra ps4 açtım oradan girdim oldu. Üst üste denemeyin bi yerden sonra uyarı veriyor... Mesaja git »
PS4 Bilgisayara Bağlamak [ÇÖZÜLDÜ] başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
1 tane kulaklığım var maalesef deneyemedim. İşte bir donanım aracılığı ile pc ile konsolu bir birine bağlayıp görüntüsü ve sesini pc aktarabilsem çok ... Mesaja git »
PS4 Bilgisayara Bağlamak [ÇÖZÜLDÜ] konusunu başlattı (4 ay önce)
Şimdi arkadaşlar öncelikle kullandığımız monitörün en az 2 çıkışı olmalı. 2 tane HDMI olabilir, 1 DVI 1 HDMI olabilir. Birine pcden gelen kablo, diğer... Mesaja git »
Europa Universalis IV Türkçe Yama [v1.28.2] [Cheviri] başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
çeviri tamamlandı mı ?... Mesaja git »
Oyun ve Teknoloji Sektöründeki Zamlar Üzerine (PS4 - XBOX - Steam) başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Benim düşüncem hiç bir şey olmasa bile gündeme gelmesi herkese bu bilgiler ulaştırılması bir şeyleri tetikleyebilir. Sesimizi duyurmuş oluruz böylece ... Mesaja git »
PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
aynısı bende de oldu para başarı ile eklendi diyor ama bakiye hala 0 ve para çekilmemiş... Mesaja git »
PLAYSTATION STORE KREDİ KARTI SORUNU - ANA KONU başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
aklıma tüküreyim maaş kartım kırıldı yenisini istedim farklı numarada bir kart yolladılar eskiyi iptal ettirdim keşke yapmasaydım ne yaptıysam hiç bir... Mesaja git »
Arkadaşları

mageji

ceycey11

SAVIAR

No Way Out

Egemen|54|

Poyri

volkov_19

Markhov

KUM23

6.cadde

sahafiec

WeekendWarrior

cenkyyy

murat.ksd

anadolulu1

metin abi 52

zhee

çağatay26

TxsMelih

öykü5806
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

PSN ID: Shyuuheii
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Apple
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray, Galatasaray
Steam
Shyuuheii
Notebook
MSI Ge60, MSI Ge60
PSN ID
Shyuuheii
Anakart
Asus
Ekran Kartı
MSI

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094