Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zetsu
Gerçek Ad 
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 9 gün önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
haziran ayında bu ürünü dx.comdan takipsiz olarak almıştım, o ürün 2 ay da gelmeyince bu sefer başka bir siteden takipli olarak alayım dedim başıma bu... Mesaja git »
UR860571571YP takip kodulu gönderimle ilgili olarak satıcımla 3 kere iletişime geçtim ama 3.de de bir güncelleme sağlamayıp "kargo yolda lütfen biraz ... Mesaja git »
Goldmaster Spark HD 1200 başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
ilgin için teşekkür ederim. Açıkcası dün geceye kadar ne bu cihazdan ne enigmadan ne de genel olarak uydu alıcıları konusunda herhangi bir bilgim yokt... Mesaja git »
Goldmaster Spark HD 1200 başlıklı konuya yorum yazdı (14 gün önce)
Goldmaster hd 1020 spark ile goldmaster hd 1060 arasında 1060 ın çift kart girşi olması dışında bir fark var mı acaba? Spark alma niyetindeydim ama ş... Mesaja git »
Peki, çok teşekkür ederim bilgi için.... Mesaja git »
UR860571571YP takip numarasıyla bir elektronik devre almıştım 3ds'im için ama kargo 18 gündür "Inbound in sorting center" kısmıda takılı... Mesaja git »
TV TAVSİYESİ Arayanlar Okumadan Geçmeyin... başlıklı konuya yorum yazdı (20 gün önce)
Bayramdan sonra şu monitörü alıp tv olarak kullanmak niyetindeyim küçük bir odada. VA panel ve full hd çözünürlüğü var ama tuneri yok sanırım için... Mesaja git »
Sanal Çadır 2017 (Tüm üyelere açık) başlıklı konuya yorum yazdı (21 gün önce)
Bir önceki çadırda çok geç kalmıştım sadece 2 çift ayakkabı alabilmiştim. vip arkadaşlar yardımcı olurlarsa keseyi biraz daha boşaltırız :D... Mesaja git »
Seboreik Dermatit başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Aileye alınacak Tv, Vestel 48FB7300 & Taviyeler konusunu başlattı (2 ay önce)
Ailem için bir televizyon almayı düşünüyorum, 4k & smart tv tarzı özellikler biraz fuzuli oluyor, çok kullanabilecekleri şeyler değil. istediğim tek n... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.105