Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
zetsu
Gerçek Ad 
KonumYurtDışı
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 14 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 4
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 45 sn. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Xbox one s Gamepad sıfırdan farksız başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
ürün tarafımca alınmıştır.... Mesaja git »
Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
benim ayakkabılar tedarik süreci kısmından #32909 - a geçmiş.... Mesaja git »
Eren Holding 500Bin ayakkabı fırsatı başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
o ürüne bende sipariş vermiştim bugün. keşke mesajınızı daha önce görseydim, artık beraber bekleyeceğiz yapacak bir şey yok.... Mesaja git »
★ Xiaomi Mi 4 ★ Ana Konu & Kullanıcı Kulübü ★ başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Yaklaşık 5 hafta önce aldığım telefonum ne yazık ki yere düştü ve ekranı çatladı. Şuan telefonu kapatıp açabiliyorum güç tuşuyla ve gelen aramaları fa... Mesaja git »
Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
açar açmaz kargoya geri götürüp iade sürecini başlatmıştım. ürün görselleri orjinal bataryaya mı ait? yoksa yine muadil mi? asusun kendi b... Mesaja git »
Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
geçtiğimiz gün siparişini verdiğim batarya bugün eve gelmiş; http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/asus-zenfone-5-batarya-orjinal... Mesaja git »
n11 de birkaç satıcıya mesaj attım ellerindeki stoğun 2014 tarihli piller olduğunu söylediler, 2014 yılında kalma pillerin ömrü de sanırım şuan ku... Mesaja git »
Asus Zenfone 5 Anakonu-Fmradyo-Root-Yazılım başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
pil değişimi çok kolay. arka kapağı çıkardıktan sonra pil bağlantısını kesip üstteki bağlantıları çıkarınca üst board u yani anakartı çıkarınca pi... Mesaja git »
bu gece wifi ı kapatıp tekrar deneyeceğim, daha önce google ayarlarında birkaç seçeneği açık unutmuşum. bu hafta sonuna kadar biraz kullanacağım te... Mesaja git »
2 yılı aşkın süredir orjinal stock romla kullandığım cihazıma belki pil sorununu biraz düzeltir umuduyla rr rom yükledim geçen akşam, ardından intel... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.156