Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pavel usta
Gerçek Adpavel artuskof
Konumİstanbul
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 12 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 4 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
ARABANIZ LPG'DE KAÇ LİRA YAKIYOR ? başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
sayın lpg donanımlı araç kulananlar.28.01.2012 tarihli yazıyı aynen üzülerek kopyaladım.o gün bu gün.hiç bir gelişme olmadı.anlayarak okumanız dileği ... Mesaja git »
lpg ısıtıcısı ve faydaları (easy starter) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: mscsi Orijinalden alıntı: pavel usta Orijinalden alıntı: mscsi Para kazanmakla, kabloyla v.s. ile burada yazılan... Mesaja git »
ABANİKLER OTOGAZ ATİKER YARDIMLAŞMA VE DESTEK başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
sayın HASAN BASRİ ABANİK.FORUM SAYFANIZI ÇOK BOŞLADINIZ.REKLAMLARINIZI BU SAYFALARDA NEDEN YAPMIYORSUNUZ ?.GÖZLERİMİZ BOŞ SAYFALARA BAKMAKTAN HELAK OL... Mesaja git »
AKL- KME-ROMANO TEKNİK DESTEK başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: keke15 Sayın Şafak Otogaz ve Pavel Usta Merhabalar. Allah ikinizde muhabbetini bozmasın. İnsanlara buradan yardımcı olmaya ç... Mesaja git »
lpg sistemini yenileyeceğim yardım başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: mprivateturun Orijinalden alıntı: Delifisek.Tux Adam gibi usta bul. Abuzer Kadayıf marka kit taksada farketmez. E... Mesaja git »
LpG De Araç STOP ediyor (YARDIMMM!!!!) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: Okifi Arkadaşım birde başka bir servise gidin ve orada sistemi gözden geçirttirin.Aynı servis bişey yapamıyorsa çeşitli baha... Mesaja git »
lpg sistemini yenileyeceğim yardım başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: mprivateturun aracımda romano sıralı sistem var. 6 yıl önce takılmış bir sistem. bir çok sorun yaşadım ve değiştirmeye karar... Mesaja git »
Kendi LPG ayarını kendi yapmak başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
saygılarımla.bunca zamandır hep yazılanları okudum.cevap verileceklere cevap vermeye çalıştım.netice olarak görüyorum ki bu LPG DENİZİNDE O KADAR ÇOK ... Mesaja git »
lpg ısıtıcısı ve faydaları (easy starter) başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Orijinalden alıntı: mscsi Para kazanmakla, kabloyla v.s. ile burada yazılanların ve bu konunun ne alakası var? Boş konuşuyorsunuz. ECU ısı ... Mesaja git »
Orijinalden alıntı: engin_er_26 Orijinalden alıntı: ŞAFAK OTOGAZ Orijinalden alıntı: doenitz nedir ne değildir fiyatı nedir hangi ma... Mesaja git »
Arkadaşları

okis

mstkurt

stranger0609
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
pavel usta

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.078