Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
ibrahim2399
Gerçek Adib
Doğum Tarihi5 Haziran 1982
Konumİstanbul,Eyüp
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 169
Son mesaj tarihi: 22 sa. önce
Son giriş tarihi: 4 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları9
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Model'den soğudum millet [SS'Lİ] başlıklı konuya yorum yazdı (22 sa. önce)
Heyttttt beee... Mesaja git »
Satılık Red dead redemption 2 konusunu başlattı (dün)
EyüpSultan elden teslim fiyat da bı sıkıntı varsa. Kusura bakmayın. Hiç bakmadım diğer yerlerde nasıl Fiyat 210 TL. Takas yok iyi oyunlar... Mesaja git »
Arda Turan Dışarıda, Ufuk Bayraktar Cezaevinde!!! başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Baba yadigarı. Olunca taşımak mı gerekiyor sürekli bu vurgulanmış... Mesaja git »
Bir kaç ılık outdoor ayakkabı indirimi - 42 numara başlıklı konuyu favorilerine ekledi (3 ay önce)
Adidas terrex piyasadan 50 tl kadar uygun,arkadasimda var bu paralari etmeyecek malum dolardan pahali ayakkabilardan biri,ilk salomon iyiymis ama.... Mesaja git »
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Arkadaşlar dün askerlik şubesinde işlemleri hallettim aile hekimi 3 kasımdan sonraya kalırsa sıkıntı yaşanır mı. Birde görevli aile hekimine gittik... Mesaja git »
P20 Lite 1949 Mi a2 lite 1299 başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Migrosun sitesinden aldım p20 lite parayı çektiler ama sitede sipariş gözükmüyor ??... Mesaja git »
Cocu gider...... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Turismo sport Çift hak Tr PSN Fiyat 40 TL Takas sadece çift hak need for speed payback ile olur Horizon zero down + ek paket Pr... Mesaja git »
Bu fenere yorum yazmaya bile değmez... Mesaja git »
Digitürk Teklifleri, Hangi Paketi? Kaç TL'ye İzliyoruz? başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
Ben kredi kartı ile aldım sporun yıldızı 12 ay taksit ile iki ay dondurdum dün açıldı... Mesaja git »
Arkadaşları

Alimnkl

soktem

birol özsoy

LgnKrcn

34sem

herkezisyan

heavyblitzer

EuroAsia

Erdi_FB_MCMVII
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094