Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
furkan3191
Gerçek Adfurkan özkan
Doğum Tarihi16 Eylül 1991
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 11 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: bir yıl önce
Son giriş tarihi: 15 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
"Türkçülük yapmak bölücülüktür" başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
ortadoğuda sağlam durmak için gerçekçi ideeolojilere ve politikalar ihtiyacınız vardır öyle hayaal perest toz pembe ve hümanist politika ve ideolojile... Mesaja git »
Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Yeni güncelleme yayınlamak için bir kaynak oluşturma çabası olabilir mi diye düşünüyorum pek anlamıyorum bu işleri.... Mesaja git »
Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
saçmalığa bak ya... Mesaja git »
oo ben asıl o coh2 oyuncularına yaptığı dlc eziyetlerini yapabilcekler mi onu merak ediyorum.... Mesaja git »
abi ben retreatin aoe'e hiç uyacağını sanmıyorum bilmiyorum güzel bir şekilde uydurabilirler mi ama bence coh2den olayları biraz daha basit tutma ders... Mesaja git »
yalnız oyunu çok kötü yerde bıraktılar bu son güncelleme çok daha güzel bir hale getirecekti.... Mesaja git »
Company of Heroes 2 (2013) [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
maç eşleşmede ben de dengesiz rakipler bulmaktan sıkıntılıyım zaten 3-4 ayda bir oynayabildiğim oyunda sürekli ilk 100den rakip bulması oyundan soğutu... Mesaja git »
Gtx 1050, gtx770, rx 560 pulse 4gb hangisi? başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
Bu kadar net olunca belirgin bir fark var herhalde :D peki bu asusun direct cu 2 oc modelinin diger normal modellerden çok farkı var mı?... Mesaja git »
Gtx 1050, gtx770, rx 560 pulse 4gb hangisi? konusunu başlattı (2 yıl önce)
Arkadaşlar bf1-4 gibi oyunlar için en iyi kart hangisidir arada kaldım?... Mesaja git »
Huawei gt3 şarz sorunu konusunu başlattı (2 yıl önce)
Telefon kitliyken tüm programlar kapalı şekilde ayarlı sadece chrome veya uc browser açık ve indirme yapıyor bu şekildeyken telefon prizdr olduğu hald... Mesaja git »
Arkadaşları

metin abi 52
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Satılık i5 2300, 180tl
Alıcı: atmacapc
Tarih: 6 Kasım 2016; 10:18:59
Yorum
Elden sorunsuz alışveriş
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078