Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
WlcmToMyWrld
Gerçek AdAhmet Mafrak
MeslekAnestezi Teknikeri
İlgi AlanlarıAraba, Futbol, PS4
KonumDiyarbakır
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 9 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 15 gün önce
Son giriş tarihi: 12 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
YENİ DOLANDIRICILIK YÖNTEMİ AİLENİZİ UYARIN!! başlıklı konuya yorum yazdı (15 gün önce)
Buda birşey mi, birde burdan bakın. TÜRK TELEKOM bayisi tarafından bizzat dolandırıldım. Tabi sadece ben değil adamlar milyon vurup kaçmış. Hat üz... Mesaja git »
üst mesajda Akbank ile ödendi deniliyor fakat 3 farklı kredi kartı ile ödeme yapmayı denedim olmadı.... Mesaja git »
Finansbank kodunu sadece finansbank kartı ile mi kullanabiliyoruz ?... Mesaja git »
AXESSTEN BOYNERDE 250 TL ALIŞVERİŞE 75 TL İNDİRİM başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Kampanya bitti mi ?... Mesaja git »
JOYSRO İle 125 Cap Farkını Yaşayın ! 5 Yıldır 1200+ Online ! başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Sizin kadar kalitesiz, oyuncuya değer vermeyen bir server görmedim. Bu oyunu var eden biz playerlarız, tutumunuzu ona göre yapın. Eleştiri bile kabul ... Mesaja git »
HP Pavilion Power 15-cb008nt başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Hocam facebook tan iletişime geçerseniz, işlemlerinizi çok kısa sürede hal edersiniz. Telefon ile bağlanınca baya bi sorun çıkarıyorlar... Mesaja git »
Sanırım Alev Alacak HP PAVILION15-CB007NT İ7 7700HQ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
3799 sandım hocam, bende o fiyattan aldım. Ara sıra mediamarkt, Teknosa mağazaları indirim yapıyor. Takipte kalırsanız yakalarsınız.... Mesaja git »
Sanırım Alev Alacak HP PAVILION15-CB007NT İ7 7700HQ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
100 maxipuan ve 480 TL iade ile 3219 TL alınabiliyor, eski fiyat ile 3139 TL idi bu kombolarla.... Mesaja git »
@HPTurkiyeofficial facebook sayfası... Mesaja git »
Facebook sayfasından iletişime geçtim, 10 dk da onayladılar, mail attılar formu. Fotoğraf falan istenmedi... Mesaja git »
Arkadaşları

Tako07

IO
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: SATILDI gittigidiyor %10 indirim çeki
Alıcı: steinbeck0635
Tarih: 7 Kasım 2015; 22:19:58
Yorum
teşekkürler
Genel Puan

Ürün: Satılık Sıfır Ayarında Fifa 15 PS4 için
Alıcı: kakman
Tarih: 26 Aralık 2014; 7:21:52
Yorum
Genel Puan

Ürün: ( Hesap Sizde Kalır ) Satılık n11 1100/100 İndirim Kuponu
Alıcı: mikaback
Tarih: 8 Aralık 2014; 9:43:51
Yorum
ilgili bir arkadaş sorunsuz alışveriş teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: Satılık Gittigidiyor %10 Çek 25 TL
Alıcı: koko69
Tarih: 8 Ekim 2014; 19:19:29
Yorum
Tşk
İmza
Günah...Yasak Olduğu İçin Acı Vermez...!! Acı Verdiği İçin Yasaktır...!!!

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.094