Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
triexe
Gerçek Ademre yildirim
Meslekkalite kontrol teknisyeni
İlgi Alanlarıtekno-lojik,basketbol,futbol,snema,ve dost a yrdım
Konumİstanbul,Küçükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 8 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 7
Son mesaj tarihi: 22 gün önce
Son giriş tarihi: 7 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları3
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
NİMET ABLADAKİ BÜTÜN BİLETLERİ TOPLADIM ÇIKARSA EV SÖZÜ [SS'Lİ] başlıklı konuya yorum yazdı (22 gün önce)
Ne kadar çok bilet o öyle,kopyala-yapıştır mübarek... Mesaja git »
SATILMIŞTIR Airties Air5650 V3 VDSL2 Modem başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
Selamlar, Emektar Zyxel modemim artık son anlarını yaşıyor, ürününüz satılmadı ise talip olmak isterim.Gerekli banka bilgilerini paylasirsaniz ücret ... Mesaja git »
Çekilişe katılmak istiyorum... Mesaja git »
[ÇEKİLİŞ] XIAOMI PISTON 3 KULAKLIK başlıklı konuya yorum yazdı (3 yıl önce)
Piston düştü... Mesaja git »
Satılık Takaslık 3 aylık Beyaz Samsung S3. garantili kutulu başlıklı konuya yorum yazdı (5 yıl önce)
Fiyat nedir hocam. Mobilden gozukmuyor... Mesaja git »
güvenilir satıcı iyi satışlar abicim sıkışıklığım olmasa hemen atlardım bu ürüne... Mesaja git »
: SATILIK PASAPORT KAYITLI GEVEY Lİ ZERRE ÇİZİKSİZ İPHONE 4 16GB başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
hayırlıs satışlar abicim samsung vodafone h1 + ismail abi den 2 minik kedi kabul ediosan tamamdır... Mesaja git »
: ALINIK : Nokia E63 başlıklı konuya yorum yazdı (8 yıl önce)
selam kardes bende e63 var yaklaşık 3 ay oldu ciazdan memnunum ama satmayı düşünüyorum çizik dair yoktur istediqim fiyat 365-350 arası siyah numaram 5... Mesaja git »
ürün tarafımdan alınmıştır hayırlı iftarlar... Mesaja git »
: NVIDIA GeForce 8400M GS 512 MB Notebooklar için ekran kartı başlıklı konuya yorum yazdı (9 yıl önce)
toshiba a100 e olur dimi bu ekran kartı acaba bna pm atabilrmisiniz ürün hala sizde ise we almak istesem nasıl irtibata geçebiliriz... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin

formalist

dersaadet.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094