Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
gu_r_ay
Gerçek Adguray duru
Doğum Tarihi14 Aralık 1981
Meslekinşaat mühendisi
Konumsamsun
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 0
Son mesaj tarihi: 13 sa. önce
Son giriş tarihi: 3 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Optoma gt1080 darbee ve amazondan satın alma hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (13 sa. önce)
Merhaba arkadaşlar. Ben de bir süredir Optoma GT1080darbee yi takip ediyordum.Şu an amazon.com da bayağı uyguna geliyor.678 $ gibi. Benim sorum; Alan ... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Dostum günaydın; Dün PTT kargo ile görüştüm.Telefon gümrüğe takılır dediler.Aramexi bugün bi araştırayım.Yardımcı olduğunuz için çok teşekkürler.... Mesaja git »
Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba arkadaşlar; Dubaiden hediye 7 plus geldi. A1661 seri no'lu.Fakat telefonu iki gün kullandım.Ses problemi ortaya çıktı.Şebeke aramalarında karş... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
[b]4 martta siparis verdiğim ayakkabilarim geldi arkadaşlar.8 martta kargoya verildi, bugun teslim aldim.@MühendisMurat arkadasima teşekkür ederim.Ba... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (8 ay önce)
Tesekkur ederim dostum, resim atmistim ama nedense cikmadi??... Mesaja git »
Silinebilir..... Mesaja git »
TR'NİN EN BÜYÜK AMAZON REHBERİ [EFSANE KONU] başlıklı konuyu favorilerine ekledi (9 ay önce)
Onlarin yaptigi ticaretse bizimki de ticaret. Niye onlarin alisverislerini sorgulamak yerine bizim alisverislerimizi sorguluyorsunuz? Gayet normal b... Mesaja git »
Iphone'u Hangi teknik servise gondermeliyim? başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Cok tesekkurler dostum.O zaman ben direk oraya kargoluyayim teli????... Mesaja git »
Iphone'u Hangi teknik servise gondermeliyim? başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Anladim hocam.Benim telefon turkcell den alinma.ben de pupaya gonderebiliyormuyum?Bir de direk kargoyla mi gonderdiniz?... Mesaja git »
Hocam merhaba; Aynı dertten ben de muzdaribim. Ne yaptınız acaba?Nereye gönderdiniz?... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR2
0.172