Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
OzzmynnTR
Gerçek AdOsman Aksan
Doğum Tarihi21 Mayıs 1988
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 6 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 29
Son mesaj tarihi: 13 gün önce
Son giriş tarihi: 9 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları13
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★ FORZA HORIZON 4 |PC ANA KONU| ★ - Türkçe ! başlıklı konuya yorum yazdı (13 gün önce)
aynı sorunu yaşıyorum... Mesaja git »
PS4| Dijital Oyun Kardeşlik Satış-Takas Grubu (Satılık İlanlar) başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Satıldı Oyun Adı: Detroit Become Human Pri-Sec: Sec Fiyat: ₺50 Ödeme: Enpara Diğer Hak: Forumda Pri God of War ile takas olur.... Mesaja git »
KİRALIK - SATILIK PS4 OYUNLARI başlıklı konuyu favorilerine ekledi (bir ay önce)
beşiktaşlılar video yapmış :)... Mesaja git »
MODİFİYE KASASI / KASA + POWER 40TL başlıklı konuyu favorilerine ekledi (2 ay önce)
------------------------------------------- Minik modifiye için kasa - temiz sorunsuz minicik 250w power a sahip kasa >> 60 TL -------------... Mesaja git »
Vücut geliştirmeye direkt yapay maddelerle baslamak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
öncelikle boy 165 birkaç yıldır düşünüyordum her erteliyordum zaten eczacı olduğum için tehlikeleri biliyordum. bugüne kadar çok şey denedim ( bebek ... Mesaja git »
Vücut geliştirmeye direkt yapay maddelerle baslamak başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
spor ile ilgili geçmişim yok denecek kadar az ben çok zayıf bir insandım (49 kilo, yaş 27) yaklaşık 3 ay kadar önce bir küre başladım ( danabol, testo... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
aynen bu kadar beklemiyordum açıkçası zaten 4 katlı bina hemen hızlıca çekeriz yarın tekrar ararım arkadaşları bakalım kaç günde açacaklar :)... Mesaja git »
Türk Telekom Fiberoptik Altyapı Çalışması [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
Merhaba arkadaşlar hatırlarsınız belki geçen hafta Paul Doany'e dm atmış binamda altyapı olmadığından ve müşteri hizmetlerinden hiçbir şekilde tam cev... Mesaja git »
Sokakda mahallede hizmetin olduğunu komşu binalarda fibernet göründüğünü sadece benin binamda adsl olduğunu yazdım... Mesaja git »
Arkadaşları

batuberlin

Sakarya17

Baba Naber

pelerinli

Plunder

northernlights

Erzsa

35bk35

alisırakaya

Turk-Engineer

furkansoygur

AvriL<3

Srcn81
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Amd Fx8350 // 990XA-UD3
Alıcı: jetsons
Tarih: 9 Ağustos 2016; 13:56:05
Yorum
Uzun uğraşlar sonucu 6.günün sonunda alışverişi tamamladık. Ürünlerde problem yoktur.
Genel Puan

Ürün: [SATILIK] Intel Q6600
Alıcı: okylmz
Tarih: 21 Ocak 2014; 22:11:28
Yorum
Alışveriş elden gerçekleştirdik güvenilir ve sözünde bir arkadaş tşkler.
Genel Puan

Ürün: Msi r6850 Cyclone Power
Alıcı: vampirelf
Tarih: 8 Ekim 2013; 20:25:54
Yorum
Genel Puan

Ürün: Gigabyte 970A-UD3 Anakart
Alıcı: loaodz
Tarih: 14 Eylül 2013; 21:06:33
Yorum
iyi bir arkadaş
İmza

Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.064