Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
pessimist_810
Gerçek Aduğur Baş
Konumİstanbul,Şişli
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 4 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 2
Son mesaj tarihi: 7 yıl önce
Son giriş tarihi: 6 yıl önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları1
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Az önce servisle görüştüm, fiyatının 464 TL olduğunu söylediler (Sadece Perde!), ama servis stoklarında ve fabrika stoklarında yokmuş. Sipariş verirse... Mesaja git »
2003-2006 modeller arası- Fiat Punto Kulübü başlıklı konuya yorum yazdı (7 yıl önce)
Teşekkürler arkadaşlar. Servisle görüşücem sanayiye gittim çok zor bulabileceğimi ancak servisin getirebileceğini söylediler.... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar, bende yeni fiat punto aldım 2004 model. Yalnız bir sorunum var. Arabamda orjinal sunroof var fakat sunroof perdesi yok. Nerede bul... Mesaja git »
: >>>PS2 SAHİPLERİ BURAYA<<< >>PS 2<< başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
Foruma baktım ama bişey bulamadım.God o war oyununu kaydetmek istediğimde memory card takılı değil dyor ama o sırada kart takılı.Kartı diğer oyunlarda... Mesaja git »
İlgin ve yardımın için teşekür ederim.İçimi rahatlattın.Uzun süre oynadığımda bi problem çıkmadı canavar gibi çalıştı makina ama makinayla adaptör üze... Mesaja git »
Merhaba arkadaşlar.Bende kısa süre önce ps2 aldım.Ama bi problemim var.Makina slim kasa 70004 modeli.Kasanın sol kısmı kısa sürede baya ısınıyor.Ayrıc... Mesaja git »
: SATILIK PS 2 SLİM TEMİZ 150 TL başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
makina chipliyse eger bende talibim.... Mesaja git »
: Satılık Sony Play Station 2 (dms4 Pro chipli ) başlıklı konuya yorum yazdı (10 yıl önce)
fiyat 2. el piyasasının çok çook üstünde degilmi arkadaşlar benmi yanılıyorum yoksa???... Mesaja git »
Arkadaşları

öztin
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.078