Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
Fantasticoo
Gerçek Ad 
KonumAnkara
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 58
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: 5 dk. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları15
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Vodafone 100 Mbit Paket Alıyorum Kullanan Var Mı ? başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
temmuz da yolları kazıp binaönüne kablo çekip gittiler hala ses yok. adamların umurunda değil. ayrıca binaya özel kampanya yapıyorlarmış, 50 mbit 50g... Mesaja git »
turknet de olduğu gibi bu firmada da sorunsuz kullananlar çok şanslı herhalde. eğer şansınız yaver gitmez ise bunlarda süründürecek gibi duruyor.... Mesaja git »
Kablonet ile ilgili her şey... başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
50mbit 50gb akn teledünya üst paket kullanıyorum(50tl) sözleşme 1 ay sonra bitecek. ne kadardan devam ederim dedim 102 tl dedi. sanırım sözleşmesi bi... Mesaja git »
Decathlon Polar Yeşil Rengi 37tl yerine 20tl başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Böyle pastel renkler cidden sıkıntılı, evde bile gelen olursa gözünü alamaz :) sokağa çıksan zaten 500 kişinin arasında kabak gibi dikkat çeker :)... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (3 gün önce)
Bu adamın bir videosunu izledim, attığı gollerde rakip defansın yerinde yeller esiyor. Çok kolay goller atıyordu. Gerçi kurtarıcı as forvet olarak ... Mesaja git »
Çikolata ve orkide 35 tl yanmaya devam ediyor ( mobil uygulama) başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
tam sipariş verecekken bi bakayım dedim hala devam ediyormuş, çok makbule geçti tekrar teşekkürler.... Mesaja git »
[Beşiktaş 2017/2018 Sezonu] Genel Tartışma ve Transfer Konusu başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
Saat 20:00 de imza töreni olacakmış.... Mesaja git »
Iphone Yavaşlatılmış mı? Uygulamadan Öğrenin başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
2015 de 0 almıştım. uzun zamandır hızlı yani ipad şarjı ile şarj yapıyorum. battery life uygulamasında da aynen %25 azalmış diyor... Mesaja git »
Iphone Yavaşlatılmış mı? Uygulamadan Öğrenin başlıklı konuya yorum yazdı (11 gün önce)
715 mah düşmüş evet. Her halükarda indirim olmuşken pili değiştirmek lazım.... Mesaja git »
Iphone Yavaşlatılmış mı? Uygulamadan Öğrenin konusunu başlattı (11 gün önce)
Iphone 6 plus güncel kullanıyorum. Yavaşlatıldığı haberleri malum. Fotoda actual clock ve max clock aynı ise yavaşlatılmıyormuş. Bende aynı. Uygula... Mesaja git »
Arkadaşları

msavural

ChaRisMaTiq1i

eak101

MühendisMurat

Bradley Cooper

...ernkr...

ANTI-

FTH88

Theologist

Blimonaromalı

Storm Worm

Quad HD

GoldenParsTR

AMC

pikachugo
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: Amd Athlon II X4 860K Kaveri 3.7GHz Soket FM2+--150tl
Alıcı: XErTuX
Tarih: 21 Eylül 2015; 20:24:42
Yorum
Güvenilir bir alışveriş, ilgi ve alakanız için teşekkürler.
Genel Puan

Ürün: SATILIK-Ipad Mini Retina(5 Aylık 0'dan Farksız Full Kutu
Alıcı: texture
Tarih: 24 Haziran 2015; 18:25:00
Yorum
Genel Puan

Ürün: lg-pocket photo
Alıcı: gundar
Tarih: 27 Aralık 2013; 16:56:17
Yorum
Genel Puan

Tarih: 27 Aralık 2013; 16:55:48
Yorum
Genel Puan

Tarih: 27 Aralık 2013; 16:55:12
Yorum
Genel Puan

Ürün: Cinemaximum Kodları->>2,5tl-Bitti
Alıcı: umutavcı
Tarih: 28 Temmuz 2013; 12:23:22
Yorum
saol
Genel Puan

Ürün: Satılık-Xperia Ray-Çok Temiz(Netcell)-505tl
Alıcı: FTH88
Tarih: 7 Aralık 2012; 16:53:59
Yorum
cok ilgili ve fazlasıyla dürüst bi satıcı..cok hızlıda bi alıs veris yaptık.tesekkürler
İmza
Beklenmedik Bir Hata Oluştu! Lütfen Tekrar Deneyiniz.
Sistem ve Tercihleri
ISS
Uydunet
Takım
Beşiktaş

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.602