Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
helloweenfs
Gerçek AdFikret Sesigür
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 4 ay önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (4 ay önce)
Merhaba hekese iyi akşamlar kolay gelsin bende LG G5 sahibi oldum alarm ve radyoyu bulamadim yardimci olabilirseniz sevinirim... Mesaja git »
ASUS Monitör Alanlara DOOM Oyunu Hediye Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
Merhaba bugün Vatan Bilgisayar Kadıköy Şubesinden Asus VG248QE 24" 144 hz 1 ms gaming monitör aldım fakat asus kodu elimizde yok bu kodu nasıl alabili... Mesaja git »
Gtx780 de Bir Tuhaf Sorun (Çözüldü) başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
REDSTONE merhaba bende Asus Directcu2 GTX 780 mevcut bu kartı 1215/6608 Mhz değerlerinde bende kullanabilirmiyim voltaj değeri vermeden... Mesaja git »
Windows 10 da # işareti çıkmaması sorunu konusunu başlattı (12 ay önce)
Herkese Merhaba windows 10 kullanmaktayim lakin bir sorun var # kare işareti Alt Gr + 3 olarak çıkmamakta bu işareti Alt + 035 olarak çıkartabiliyorum... Mesaja git »
Ekran Kartı Almaya Gerek Varmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
yakın zamanda Monitör almayı düşünüyorum almışken 144 hz 27 inc alayim diyorum G-sync içinde kararsızım normal 144 hz de olabilir.en gec yazın almay... Mesaja git »
Ekran Kartı Almaya Gerek Varmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
aynı ekran kartını bende kullanıyorum ASUS GTX 780 3 GB DIRECT CU II i7 5820k işlemci ile kullanıyorum işlemcim stok hızında çalışıyor ve oyunlarda sı... Mesaja git »
sürücülerimde boş alan şeridi gözükmüyor konusunu başlattı (bir yıl önce)
Merhaba Windows 10 da Bilgisayarimda sürücü simgelerinde boş alan şeridi gözükmüyor görünüm dçşeme olaraktır bu sorunu nasıl halledebilirim yardımları... Mesaja git »
Windows 10 HID uyumlu satıcı tarafından tanımlanan cihaz hatası başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
sorunu harici hard disk bağlayarak çözdüm yalnız hdd yi güvenli kaldır diyince kalkmamış gibi oluyor bunun sebebi ne olabilir ?... Mesaja git »
Merhaba Windows 8.1 den Windows 10 a yükseltme yaptım fakat sürücü sıkıntısı var sebebini tam olarak bulamadım http://www.imgim.com/4527incix2460... Mesaja git »
İ7/5820k +H110 Push-Pull Kullanmak ( Görüş ve Öneri Almak ? ) başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
bilmiyorum bende sasırmıstım vatan takılır dedi eksen olmaz dedi o yüzden H100i montajı yapıldı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.117