Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
helloweenfs
Gerçek AdFikret Sesigür
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 2 ay önce
Son giriş tarihi: 20 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
1 Mayıs Türk Telekom Düzenlemeleri // Yeni Sistem Hayırlı Olsun başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
:Düzelmiş 80 GB veri indirdim kotaya yazılıp etki etmeyip hızım hiç düşmedi 16 mbit adsl limitsiz 75 GB akn kullanıyorum gece 2-8 saatleri arasında ra... Mesaja git »
Gece 2-8 arası yapılan indirmeler hesaplanıyormuş başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Turk Telekom ADSL 16 mbit ultranet limitsiz 75 GB AKK paketi kullanıyorum gece 2-8 saatleri arasında 80 gb indirmelerim neticesinde hızım hiç düşmedi ... Mesaja git »
TURKNET 02-08 ARASI KOTADAN YEME başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Turk Telekom ADSL 16 mbit ultranet limitsiz 75 GB AKK paketi kullanıyorum gece 2-8 saatleri arasında 80 gb indirmelerim neticesinde hızım hiç düşmedi ... Mesaja git »
30 Nisan 2017 Türk Telekom AKK Kaldırıldı başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Merhaba ben müşteri hizmetleri ile görüştüm gece saat 02:00 - 08:00 saatleri arasında kotanın etkili olmaması için saat zaman diliminden bir ayar yapı... Mesaja git »
★★★ LG G5 ANA KONUSU ★★★ başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Merhaba hekese iyi akşamlar kolay gelsin bende LG G5 sahibi oldum alarm ve radyoyu bulamadim yardimci olabilirseniz sevinirim... Mesaja git »
ASUS Monitör Alanlara DOOM Oyunu Hediye Geliyor başlıklı konuya yorum yazdı (12 ay önce)
Merhaba bugün Vatan Bilgisayar Kadıköy Şubesinden Asus VG248QE 24" 144 hz 1 ms gaming monitör aldım fakat asus kodu elimizde yok bu kodu nasıl alabili... Mesaja git »
Gtx780 de Bir Tuhaf Sorun (Çözüldü) başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
REDSTONE merhaba bende Asus Directcu2 GTX 780 mevcut bu kartı 1215/6608 Mhz değerlerinde bende kullanabilirmiyim voltaj değeri vermeden... Mesaja git »
Windows 10 da # işareti çıkmaması sorunu konusunu başlattı (bir yıl önce)
Herkese Merhaba windows 10 kullanmaktayim lakin bir sorun var # kare işareti Alt Gr + 3 olarak çıkmamakta bu işareti Alt + 035 olarak çıkartabiliyorum... Mesaja git »
Ekran Kartı Almaya Gerek Varmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
yakın zamanda Monitör almayı düşünüyorum almışken 144 hz 27 inc alayim diyorum G-sync içinde kararsızım normal 144 hz de olabilir.en gec yazın almay... Mesaja git »
Ekran Kartı Almaya Gerek Varmı ? başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
aynı ekran kartını bende kullanıyorum ASUS GTX 780 3 GB DIRECT CU II i7 5820k işlemci ile kullanıyorum işlemcim stok hızında çalışıyor ve oyunlarda sı... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR6
0.180