Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
helloweenfs
Gerçek AdFikret Sesigür
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 4 gün önce
Son giriş tarihi: 3 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Gigabyte Gaming G1 GTX 1080 sorun başlıklı konuya yorum yazdı (4 gün önce)
servise en kısa sürede göndereceğim hafta sonu en geç yani içimde zaten kuşku var servise her halükarde gidecek ve detaylica bakılcak gpuz ilede bir a... Mesaja git »
Gigabyte Gaming G1 GTX 1080 sorun başlıklı konuya yorum yazdı (5 gün önce)
normal olarak ups fsp marka 2000va ve philips akım koruyucu priz kullanmaktayim voltaj sorunu normalde olmaması lazım ama herşey olabilir tabi elektro... Mesaja git »
herşeyi anladımda gigabyte in kendi programlari ile yüklü olup kart böyle sıkıntı yapması biraz tuhaf değilmi tamam gigabyte büyük firma ama böyle sık... Mesaja git »
sorun kablolardan değil bence sorun donanımda kartta servise götürmek gerekiyor malesef 1 aylık kart oda bizim şansımıza oldu gibi kötü durum peki sor... Mesaja git »
Gigabyte Gaming G1 GTX 1080 sorun başlıklı konuya yorum yazdı (6 gün önce)
deathness666, dediklerini yaptım güvenli modda sürücüyü ve gigabytein programlarini kaldırdım nvidia en son sürücüyü yükledim yalnızca ve sorunu tekra... Mesaja git »
Forumda Gigabyte Gaming G1 GTX 1080 Ekran kartı kullanan arkadaşlar varmı varsa yardimci olabilirlerse sevinirim böyle benzer bir sorun kendilerine ge... Mesaja git »
vatan bilgisayardan dedikleri gigabyte in programlarini default olarak yapın sonra kaldırın ekran kartı driverini nvidia cleaner ile kaldırın ben ddu ... Mesaja git »
yani sıkıntı tamamen yazılımsal problem donanımsal değil mi... Mesaja git »
Gigabyte Gaming G1 GTX 1080 sorun konusunu başlattı (6 gün önce)
Herkese Merhaba Kolay gelsin 1 aydan fazladır vatan bilgisayar bostancı mağazasından Gigabyte Gaming G1 GTX 1080 ekran kartı aldık ekran kartında nvid... Mesaja git »
Avermedia R889 DVBS2 USB Aver3D Sattelite TV hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
denemiştim yani aygıt yöneticisinde ses video olan bölümde tv kartının driverini görüyor normalde... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR4
0.125