Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
helloweenfs
Gerçek AdFikret Sesigür
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: 17 sa. önce
Son giriş tarihi: 16 sa. önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Avermedia R889 DVBS2 USB Aver3D Sattelite TV hakkında konusunu başlattı (17 sa. önce)
Merhaba iyi günler Avermedia R889 DVBS2 USB Aver3D Sattelite TV kartını kullanmaktayiz işletim sistemimiz Windows 10 Sürüm 1709 64 bittir..Tv kartının... Mesaja git »
ben fall creators update 1709 sürümü windows update üzerinden güncelleştirme yaptım bir çok sorunlar ile karşılaştım masaüstündeki tüm kısayollar sili... Mesaja git »
Cooler Master HAF X 942 Black Edition Full Tower Kasa Hakkında başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
teşekkürler massacrer bu işlemi sanırım her bilgisayarcilar değilde bazı bilgisayarcılarda yapabilirler sanırım değilmi... Mesaja git »
Merhaba iyi günler kolay gelsin bizim Cooler Master marka HAFX 942 Black Edition modeli olarak Full Tower bir kasamız var masaüstü bilgisayar olarak k... Mesaja git »
A4 Webcam Pk635 Windows 10 Driver Yükleme Sorunu konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhaba herkese iyi günler A4 Webcam PK635 modelinde Windows 10 Driver yükleme sorunu var aygıt yöneticisinde driver yüklemeye çalışırken erişim engel... Mesaja git »
Samsung 960 Evo mu Pro mu almalıyım? başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bilgi ve fikirleriniz için hepinize teşekkürler EVO modelini bugün aldım... Mesaja git »
tamam öyleyse evo alabilirim o halde teşekkürler fikir ve görüşleriniz için... Mesaja git »
hayır okuma ve yazma hızlarıda farklı; Samsung 960 evo; okuma : 3200 mb/sn yazma : 1800 mb/sn samsung 960 pro; okuma : 3500 mb/sn yazma 2100 mb/sn ... Mesaja git »
anlıyorum benim şuan kullandığum SSD SANDISK 128 GB SATA 3 serisi hem ssd dolduğu için hemde daha hızlı m2 ssd ye terfi etmek istiyorum evo ile pro ar... Mesaja git »
Samsung 960 Evo mu Pro mu almalıyım? konusunu başlattı (3 ay önce)
Merhaba herkese Samsung 960 EVo veya Pro m2 ssd modellerinden birini almak istiyorum bunun için sizce evo modelinimi almayım yoksa pro modelinimi gene... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.094