Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
helloweenfs
Gerçek AdFikret Sesigür
Konumİstanbul,Maltepe
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 3 Mayıs 2009
2. el mesaj sayısı: 11
Son mesaj tarihi: bir ay önce
Son giriş tarihi: 9 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Samsung 960 EVO NVME M2 SSD win10 boot sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
msi anakartlarda genel bir sıkıntı var öyleyse bios update ile sorun çözümleniyor ise bu açıdan msi bu duruma el atması lazım... Mesaja git »
Samsung 960 EVO NVME M2 SSD win10 boot sorunu başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Dün PC yi ilk sefer açtığım vakit yine aynı sorun yapıyordu reset attım bios a girip diğer tüm hdd ve ssd yi disable yapip windows boot loader olarak ... Mesaja git »
Benimde Anakartı Biosu gğncelledikten sonra oldu beta versiyon son sürümü güncelledik bu sorun olmaya başladı... Mesaja git »
berk merhaba selam, Daha evvelden format atip sorun halolmuştu yine oldu aynı sorun ve bu sorun hep oluyormu hirens boot cd bende vardi nereye girip y... Mesaja git »
son olarak şunuda ekliyim Samsung 960 evo m2 ssd nin windows yuklü C iken sabah masaüstü bilgisayari açtığımızda windows un açılamayip windows kurulum... Mesaja git »
Samsung 960 EVO NVME M2 SSD win10 boot sorunu konusunu başlattı (bir ay önce)
Merhaba herkese hayırlı günler dilerim Samsung 960 Evo m2 ssd nvme ssd 500 gb pci-e arabirimini kullanan ssd ye sahibim sorunumuz bu şekilde windows 1... Mesaja git »
Gigabyte Gaming G1 GTX 1080 sorun başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
sorun yok gibi günlerdir pc yi kullanıyorum sorun olmadı oyunlarida deniyorum yavaştan bakalım bugün battlefield 1 oynadım sorunsuz şekilde oynayabild... Mesaja git »
Gigabyte Gaming G1 GTX 1080 sorun başlıklı konuya yorum yazdı (bir ay önce)
Kartı bir müddet kullanalim diyorum 2-3 ay kadar max sorun yaratmazsa bilelimki sorun bence halolmuş demektir... Mesaja git »
Gigabyte Gaming G1 GTX 1080 sorun başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
Ekran Kartım geldi ve henhangi hiç bir sorunu yokmuş gerekli kararlılık testleri gerek normal testlerde olsun kartta hiç bir sıkıntı yaşamamışlar beni... Mesaja git »
Gigabyte Gaming G1 GTX 1080 sorun başlıklı konuya yorum yazdı (2 ay önce)
servise en kısa sürede göndereceğim hafta sonu en geç yani içimde zaten kuşku var servise her halükarde gidecek ve detaylica bakılcak gpuz ilede bir a... Mesaja git »
Arkadaşları
Bu üyeye ait hiçbir arkadaş yok.
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109