Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
baruter2
Gerçek AdSerdar
Doğum Tarihi2 Nisan 1983
KonumBalıkesir
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 28 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 10
Son mesaj tarihi: 5 ay önce
Son giriş tarihi: bir ay önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Kullandığınız telefon modeli nedir ? başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
iphone 6 - 16gb Gayet memnunum. 23 ay kullanıp ıvır zıvırdan garanti sayesinde sıfırladım. şuan 3-4 ay oldu sıfırlandıktan sonra ... bi 2-3 sene dah... Mesaja git »
Logitech G430 Kulaklık Çekilişi - Kazanan fokof - başlıklı konuya yorum yazdı (5 ay önce)
[b]Hiç çekilişle bişey kazanmadım. Nasipte varsa benim olur inş[/b] ... Mesaja git »
Premium araca binememek sizi uzuyor mu ? başlıklı konuya yorum yazdı (6 ay önce)
Gayet ucuza premium araca biniyorum..ama tabiiki gönül isterdi ki BMW-AUDI üst kasalarına binebilelim... Peugeot 407 2.0 FULL KREM Deri-ısıtmalı-ele... Mesaja git »
Dünkü maçta rahmetli Türker Öztuğ için pankart açtırmamışlar...Kazada yaralanan bir arkadaşım bana iletti. PES DİYORUM...... Mesaja git »
PS STORE İNDİRİMLERİ [ANA KONU] başlıklı konuya yorum yazdı (7 ay önce)
ACE COMBAT hakkında bilgisi olan ? benim gibi ÇILGINCA bekleyen ???? ve tabiiki efsane GRAN TURISMO ?? Beni aydınlatırsanız çok mutlu-mesut-bahtiy... Mesaja git »
pm gönderdim hocam... Mesaja git »
PEUGEOT 3008 başlıklı konuya yorum yazdı (bir yıl önce)
Cvp için tşkler.içine ses alıcak, plastik aksamları ses yapıcak klasik peugeot diye çok korkularım var.yüksek bi fiyata sahip araç.yani 15-20 bin TL... Mesaja git »
Yorumlar için tşkler.sanırım yanlış anlaşıldım.motor hususnda sıkıntı olacağını zannetmiyorum. zaten cmax de psa motoru kullanıyor İÇİNE SES ALIMI N... Mesaja git »
Bütçem 55-57 civarı.alacapım araç da 100.000 kö civarlarında 2010-2011 modelama işte peugeot diye içeri ses alcak plastik aksamları ses yapıcak diye ö... Mesaja git »
Herkese selamlar3008 almak istiyorum fakat tereddütlerim var. Hep fransız kullandım. (206-206 gti- saxo vts vs) artık kemikli bagajı büyük bi araç sah... Mesaja git »
Arkadaşları

It's My Life

ykayserili
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Yaş 32, acaba yolu yarıladım mı?
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
iPhone
Takım
Fenerbahçe

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.207