Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
mmavcu
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi4 Nisan 1978
Konumİstanbul,Kartal
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 15 Kasım 2003
2. el mesaj sayısı: 659
Son mesaj tarihi: dün
Son giriş tarihi: az önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Arkadaşları19
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
Markapark sepette %23 indirim başlıklı konuya yorum yazdı (dün)
kod gelirse takip edelim... Mesaja git »
mantıklı açıklama olabilir. premium müşteriyim, 20 yıldan fazladır kullanıyorum kartı. ama gık demediler ilk defa bu sene için. kampanyaları takip ede... Mesaja git »
bana da MH kayıt açamıyoruz dedi. bize ulaşından yazdım, bakalım sonuç ne olacak.... Mesaja git »
benden de yıllık işlem ücreti almışlar. kayıt oluşturdum, ödemezlerse kartımı kapatacağım. 22 Yıllık kart ve ilk defa ödemeyiz diye inat ediyorlar.... Mesaja git »
Otomobil Lastiği Sıcak Fırsatlar başlıklı konuya yorum yazdı (7 gün önce)
bu firmadan alışveriş yapmıştım. bayram günü dolar fırlarken sipariş verdim. 4 lastik 2100 TL. benim siparişimi iptal edip, üstüne fiyat artışı yapıp ... Mesaja git »
Cihaz Taahhüt ve Numara Taşıma başlıklı konuya yorum yazdı (9 gün önce)
hocam merhaba, taksitlendirme işlemini yaparken ek üccret çıkartıyorlar mı? benimde en az 6 ay bi operatöre geçmem lazım. eski aboneye kazık faturalam... Mesaja git »
indirim kodu çalışıyor ama diğer indirimle birleşip birleşemediğini deneyemedim üstad:( teşekkürler.... Mesaja git »
MARKA PARK 29 Ekim'e Özel %29 indirim + 100 tl indirim kodu** başlıklı konuya yorum yazdı (10 gün önce)
elinde kod olan var mı? bugünde %20 indirim yapmışlar. geçen aldığım 6 ürünün beşi geldi, 1 i iptal oldu. tekrar şansımı deneyeyim:)... Mesaja git »
MARKA PARK 29 Ekim'e Özel %29 indirim + 100 tl indirim kodu** başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
teşekkürler.... Mesaja git »
MARKA PARK 29 Ekim'e Özel %29 indirim + 100 tl indirim kodu** başlıklı konuya yorum yazdı (23 gün önce)
teşekkürler, 1 ayakkabı ve 1 pantolonu, normal fiyatı 1100 TL, indirimli fiyatı 550 TL, kargo dahil 297 TL ye alıyorum. alt tarafta arkadaşın diğerini... Mesaja git »
Arkadaşları

albati

otomobilci_x

muratozcirpici

fairstars

gidakontrol

prodans

cameler11

hardcrss

cartok

TWiST_oF_FaCe

BENL!

Crossclimatt

yavuzustun

black exodus

sidarta_77

AHATYAKUP

Demorres

KIMYACI08

ellez78
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Referans bulunmuyor.
İmza
Referanslar;SrkNz;bukalemuns,MODDA,trulli,ice_blue;nucro,amaninmorkoyun,mokoko,fastfurious,sarpertas,PsyChOpaTh,sarpuli,saruman,HardveyrManyaı
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Skoda
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Hakkında
İstanbul Üniversitesi
Sosyal Bilimler Enstitüsü
İşletme Fakültesi
referans: nucro,amaninmorkoyun,mokoko,fastfurious,sarpertas,PsyChOpaTh,sarpuli,saruman,HardveyrManyaı

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

DHBR1
0.109