Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Profil Özeti
deep_water
Gerçek Ad 
Doğum Tarihi26 Şubat ****
Mesleköğrenci
Konumİstanbul,Büyükçekmece
Üyelik Bilgileri
Katılım zamanı: 22 Nisan 2009
2. el mesaj sayısı: 83
Son mesaj tarihi: 3 ay önce
Son giriş tarihi: 17 gün önce
Aktiflik: Şu anda forumda değil
Bağlantılar
E-Posta adresi gizlenmiş
Arkadaşları2
Son Aktiviteler Filtreleme seçenekleri:  Konular | Yorumlar | Favoriler | Paylaşımlar | Hepsi
2018 Bedelli Askerlik Ana Konu başlıklı konuya yorum yazdı (3 ay önce)
bakaya durumundayım şubeye gitmem gerekiyor mu başvuru için yoksa e-devlet ile başvurumu gerçekleştirebilirmiyim ?... Mesaja git »
MİGROS Kampanya ve Fırsatları -ANA KONU- başlıklı konuyu favorilerine ekledi (5 ay önce)
Bu başlık altında SADECE Migros online ve gerçek mağazalarında aktif olan TÜM kampanya ve fırsatlar paylaşılacaktır. Başlık içinde SADECE kampanya ve... Mesaja git »
iMessage problemi başlıklı konuya yorum yazdı (9 ay önce)
telefonu satmadan önce sıfırladım herşeyi bu yüzden eski telefonumu göremiyorum , apple destek ile yazıstım bana apple id şifremi değiştirirsem tüm te... Mesaja git »
iMessage problemi konusunu başlattı (9 ay önce)
Merhaba arkadaşlar , Bir ay önce iphone 6 plusımı sattım ve iphone 7 aldım. Telefonumu satarken sıfırlamama rağmen Telefonu alan kişinin mesajlarını i... Mesaja git »
İphone 6 plus 16 gb cihazım satılıktır . Cihazın ekranında çatlaklar bulunmakta ve yan sanayi ekran bulunmaktadır . Ön kamera net çekmiyor sanırım arz... Mesaja git »
UYDUNET DEVREDENLER -- başlıklı konuya yorum yazdı (11 ay önce)
lokasyon : İstanbul sözleşme bitiş tarihi : 31/07/2019 fatura :76.70 tl aylık ANALOG KABLOTV AÇIK Bireysel CİHAZ KİRALAMA AÇIK Docsis 3.0 Kabl... Mesaja git »
Matsoni isimli yogurt çeşidi duyan var mı ? konusunu başlattı (bir yıl önce)
Arkadaşlar matsoni isimli yogurt türü arıyorum bağırsak problemleri için .Daha önce duyan var mı ? Nereden temin edebilirim .... Mesaja git »
Neredeyse hiç kullanmadığım gitarımı ve amfisini satıyorum. Yanlarında ibanez gitar kılfı hediye ayrı olarak 150 tl'ye almıştım.Gitar ve amfi d&r'dan ... Mesaja git »
Sony Xperia Xa başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
cevabın için teşekkürler hocam , acıkcası babam için alıcam telefonu o yüzden ses yüksekliğine önem veriyoruz sanırım bu fiyata bulabileceğim en iyi ... Mesaja git »
Sony Xperia Xa başlıklı konuya yorum yazdı (2 yıl önce)
cevabın için teşekkürler hocam ,Sar değeri dediğin ne oluyor acaba ?... Mesaja git »
Arkadaşları

pcwolf28

Tijani Babangida
Pano
Bu üyeye ait bir pano mesajı bulunmuyor.
Referansları
Genel Puan

Ürün: satılık psp 200tl takasa uygun(satıldı)
Alıcı: fireman82
Tarih: 18 Haziran 2011; 18:33:18
Yorum
alışveriş için teşekkürler
İmza
bazen Vefa semt adı değildir 14 yıl kan kusup ölümüne arkasında durmaktır
her şartta yıkılmaz bir duvarcasına..
en kötü gün bugünse bugünde daha yüksek sesle GALATASARAY
Sistem ve Tercihleri
Dünyadan Futbol
Galatasaray

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

BR3
0.078